Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Babámnak, drágámnak hív de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Babámnak, drágámnak hív de barátnője van, mit szeretne?

Figyelt kérdés

2018. aug. 22. 19:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Babát
2018. aug. 22. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Esetleg nem szeretne megismerni?
2018. aug. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne foglalkozz vele, koptasd le, ne kezdj ki foglalt pasival!
2018. aug. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van a 3asnak. Erkölcstelen akármibe is bele menni egy foglalt pasival.
2018. aug. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
93%
Hát biztos nem az eszed akarja elvenni, mert az nem sok van
2018. aug. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#3 és #4 jól mondja
2018. aug. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tényleg ne kezdj foglalt pasival!! Sajnos tapasztalatból mondom. Hónapokig mondtam nemet egy srácnak mert kapcsolatban volt (igaz sz*r kapcsolatban). Aztán már nem tudtam nemet mondani. Bele mentem a játékba, belészerettem. Ő eldobott és én koppantam és szenvedtem. Úgyhogy ha jót akarsz magadnak akkor reménykedj benne hogy semmit nem szeretne mert a végén neked fog fájni.
2018. aug. 26. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!