Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg az én hibám lenne,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg az én hibám lenne, hogy ez miatt nem érdeklem a fiúkat?

Figyelt kérdés
Másfél éve megerőszakoltak, és azóta nagyon nehezen tudom fogadni a fiúk közeledését. Egyszerűen undorodom tőlük. Múltkor egy barátommal beszélgettünk és mondta nekem, hogy ő sosem jönne össze olyan lánnyal, aki 1-2 hónap után nem fekszik le vele, mert nem tud sokáig várni ezzel, és sajnos én is ezt tapasztalom, hogy mivel nem hagyom egy fiúnak se, hogy egyáltalán hozzámérjen, ezért nem érdeklem őket. Volt egy fiú aki nagyon tetszett, viszont az első randin már faggatott mikor akarok vele lefeküdni, pedig tudta mi történt velem. Kicsit úgy érzem az én hibám az egész, és soha nem találok olyat aki megérti miért félek. Eddig mindenki csak vállat vont, mert ő nem olyan, de én ettől függetlenül félek, hogy újra megtörténik. Tényleg nekem kellene továbblépnem, és megváltoznom ilyen téren, vagy ez normális?
2018. aug. 24. 00:13
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, aki válaszolt! Nagyon megnyugtattatok most!
2018. aug. 24. 23:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!