Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol találhatnék romantika...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatnék romantika kedvelő, korombeli lányokat? Hol ismerkedhetnék ilyen lányokkal?

Figyelt kérdés

Nagyon úgy érzem, hogy az ilyen lányok nincsenek kint a szabadban és így nehéz rájuk találni.

Pedig én nagyon tudnék egy olyan lányt szeretni, aki ugyan úgy romantikus, vékony mint én és szeret szerelmeskedni, hosszasan egymás szemébe nézni, puszilkodni, egymáshoz bújni, ölelgetni egymást.



2018. aug. 26. 21:16
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
52%

Én is ilyen lány vagyok csak nem vékony :/

16L

2019. máj. 31. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
52%
Megmondom hol nem : ITT
2019. jún. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
0%

Gondoltam hogy ebből megint társkereső lesz

Sok sikert a nagy románcokhoz amik az ezalatt kommentelők között születnek

2019. jún. 27. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!