Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szalagavatóra, hogy találjak pár?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szalagavatóra, hogy találjak pár?

Figyelt kérdés
A srác akit megkértem, hogy táncoljon velem, ma visszamondta ezt. Van kb 1 hetem, hogy találjak valakit, senkit nem tudok megkérni mert nem jó nekik. Kicsit ideges is vagyok, hogy erről csak most szólt, mert már tudta... Meg eléggé kétségbe is vagyok most esve...
2018. szept. 3. 13:02
 1/8 anonim ***** válasza:
26%
Fiú vagy lány vagy?
2018. szept. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
18/l
2018. szept. 3. 13:04
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Helyileg hol és időben mikor lennének a próbák? Már szeptember elején meg kell találni a párt?
2018. szept. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is így jártam, csak nekem aznap mondta le az, akivel már egy hónapja megbeszeltem.

Utána vagy 50 fiút kérdeztem meg a suliból, végül egy táncolni vagyo fiú lett a párom, aki már közben jelentkezett keringore egy másik lánnyal, de velem Latinozni kellett.

Így egy hét haladékot kérve a tanárnőtől aki szervezte lett párom.

Nem tudom mennyi fiú van a suliba, vagy mit kene táncolni, de kérdezz meg minden fiút aki csak szimpatikus. Ez “csak egy tánc” lényeg hogy a te estéd és jól tudd érezni magad.

2018. szept. 3. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Pesten lenne, kedd vagy szerda délután 4 körül. Ma már elkezdtem kérdezgetni, ismerősöket de senkinek nem jó, suliból is kérdeztem pár embert de nekinek se jó. Barátnőimet is megkértem, hogy kérdezzenek körbe.
2018. szept. 3. 14:18
 6/8 anonim ***** válasza:
Nálunk ezért volt az kitalálva hogy a tanár aki ezt szervezte ő alapból iskola szinten tartott toborzást hogy ha túl sok végzős lány van mint fiú, akkor más osztályokból keresnek párt, akár fiút akár lányt, attól függ kire volt szükség, és akik ezt vállalták őket behívta hozzánk, és ha magunk közt nem tudtuk megoldani ki kivel legyen párba akkor a tanár kijelölte a párokat, elsősorban magasság szerint hogy ne legyenek nagy kontrasztok.
2018. szept. 3. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nálunk úgy volt, hogy az osztályfőnök az alsóbb osztályokban kérdezősködött, aztán volt, aki vállalta.
2018. szept. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanez ... nincs párom😟
2018. szept. 7. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!