Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért lett szomorú ha barátnak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért lett szomorú ha barátnak tart?

Figyelt kérdés
Egy lannyal ismerkedtem és eleg régóta jóba vagyok vele. Barátzónába tett. És most én is. Már nem küzdök érte. Szomorú lett. Most hogy tesónak szólítom szomorú fejeket vág. Meg hogy "Sajna hogy barátnak tekintessz." De hát azt mondta nincs esélyem nála meg hogy csak barátok vagyunk. Már nem akarok semmit tőle. Túl sokáig vártam és reménykedtem. Én 18 ő 18
2018. szept. 14. 19:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Csak játszotta a fejét tesó. A lányok szeretik ha küzdesz értük. Szerintem harcolj hogy kijuss a friendzoneból és sikerülni fog.
2018. szept. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
1 évig küzdöttem érte. Már nem fogok. Egyszerűen elfogyott minden erőm. Már csak barátként tekintek rá. Nen fogok éveket áldozni egy lányra. Azzal csak pazarolja az időmet hogy másokkal ismerkedjek. Felesleges.
2018. szept. 14. 20:06
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja azt nem tudtam, hogy ennyi ideje harcolsz érte. Akkor tényleg hagyjad nem éri meg az ilyen.
2018. szept. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
te$$óó vágd $itte$$be és nem lesz gond
2018. szept. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Mert már nem küzdesz érte, ergo eggyel kevesebb fiú van, akit úgymond hülyíthet. Ha megint többet akarnál, valószínűleg újra nyeregben érezné magát és visszautasítana.
2018. szept. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
3-al és 5-el telejsen egyetértek. Eggyel több rajongója volt, élvezte csak.
2018. szept. 15. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, különben beadta volna a derekát már ebben az 1 évben.
2018. szept. 15. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Most meg tagadja hogy szomorú és úgy csinál mintha minden a legnagyobb rendben lenne. Talán elfogadta?
2018. szept. 15. 08:04
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem az ilyen barátnak se kéne...
2018. szept. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!