Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Most várjak, vagy lépjek tovább?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most várjak, vagy lépjek tovább?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel még soha nem találkoztunk. Egy weboldalon írt rám, egyértelműen társkeresési célból, mivel szimpatikusnak tűnt, elkezdtünk beszélgetni. Később felvettük egymást facebookon, és ott folytattuk. Én úgy gondoltam, hogy itt az ideje elhívni randira, de azt válaszolta, hogy igent mondana, viszont aznap nem ér rá, egy jóval későbbi időpontra meg, hogy nem tudja, az még túl soká van. Kicsit bizonytalan voltam ezek után, ezért megkérdeztem tőle, hogy hányadán állunk. Erre azt mondta, hogy nem tudja, és amúgy perpillanat nem akar hallani párkeresésről (ezt meg is indokolta, de nem akarom leírni - a lényeg az, hogy valószínűleg átmeneti állapot), és úgy gondolta, hogy ez egy baráti találkozó lett volna, és nem is gondolta, hogy többet szeretnék barátságnál (ami abból kiindulva, hogy miként kezdtünk el írni egymásnak, teljesen abszurdnak tűnik). Szerintem elég jól elbeszélgettünk egymással, és rengeteg közös van bennünk. Őszintén szólva, ha az ismerkedésünk előtt megkérdezi valaki, hogy milyen az én ideálom, kb. az ő személyiségét írtam volna le (legalábbis amit eddig megtudtam róla:D). Jópár éve nyitott szemmel járok és keresem a nekem való lányt, mégis ő az első, aki szerintem igazán passzolna hozzám. Azóta is beszélgetek vele, és igazából tulajdonképp csak rajtam múlik, hogy mennyit beszélgetünk egymással, mert mindig visszaír, és úgy tűnik, hogy szívesen teszi ezt.

Én egyébként arra tippelnék, hogy fél valamitől, és bízom benne, hogy ez a félelem az én irányomba idővel elmúlik.


Szerintetek ha várok egy picit, lehet belőle valami, vagy inkább hagyjam, amíg még viszonylag könnyen túl tudnám tenni magam rajta?


2017. okt. 8. 18:26
 1/4 anonim ***** válasza:
en hagynam a francba es olyannal foglalkoznek, aki akar is tolem valamit, ha mar bedobta a csalit.
2017. okt. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez egy elég bizonytalan helyzet, azt tudom, de az eddigi életem alapján nem valószínű, hogy belátható időn belül találok mást, akivel kölcsönös a szimpátia.
2017. okt. 8. 18:53
 3/4 A kérdező kommentje:
Most nem akarom körülírni a személyiségét, de elég ritka az ilyen, és nekem ez a gyengém...
2017. okt. 8. 18:54
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem még ne adj fel a reménnyel. :) Valószínűleg még kicsit fél, hogy milyen lenne találkozni egy vadidegennel. Lehet még soha nem volt ilyenben része, úgyhogy adj neki még egy kis időt, hátha meggondolja magát. Addig is, beszélgessetek ugyanúgy, ahogy ezt eddig is tettétek. :)
2017. okt. 8. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!