Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nekem miért nem jár senki?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nekem miért nem jár senki?

Figyelt kérdés

Szomorú vagyok, csalódott és elkeseredett. Nem vagyok egy csúnya lány, átlagos vagyok minden téren. Mégsem találok magamnak senkit. Sokat járok társaságba, szeretek nevetni, nem vagyok az a csendes típus. Lehet velem komolyan (és komoly témákról is) beszélgetni. Az elvárásaim sem nagyok, egy átlagos, rendes, okos, kedves, humoros fiút keresek. Nagyon szomorú vagyok, hogy teljesen egyedül töltöm a mindennapjaim.


Nyilván nem ismertek, így tanácsot sem feltétlen tudtok adni, de nekem jól esett egy kicsit kiírni magamból.

Ha esetleg mégis tudtok tanácsolni valamit, megköszönném.

(18L)


2018. szept. 22. 20:34
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
94%

valoban nehez tanacsot adni egy idegennek, abban hogy mi a “hiba” benne... :)


Talan probalj meg uj embereket megismerni, hatha akad koztuk ertelmes jelolt.


Ha beszelgetni szeretnel, irj nyugodtan.


26/F

2018. szept. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
95%

Egy kapcsolat az sosem "jár" valakinek.

A tanácsom az hogy ne görcsölj rá, éld és élvezd ki a szingli létet, abban is van egy csomó jó dolog. Aztán mikor eljön az idő jönni fog valaki. De erre ráfeszülni hülyeség és taszítja is a fiúkát ha valaki rögtön komoly kapcsolatba akar menekülni, csak azért mert mindenkinek pasija van körülötte.

2018. szept. 22. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
19%

Na hát ezaz.. Átlagos...

Elárulom, hogy minden téren átlagos, illetve "tömeggyártású" emberek nem sok mindenkinek kellenek. Még hasonlóan átlagos személlyel lehet, de egyébként mással nem hinném. Manapság a többség ugyan olyan, aztán választanak egyet a sok közül. Szerintem csak véletlen kérdése.


Egyébként mindenkinek jár valaki. Én is rohadt magányos vagyok, ahogy sokan. Mégsem vesztem el a reményt, meg nálam ez nem is nagyon remény kérdése. Úgyis tudom hogy nekem is jár valaki.

2018. szept. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim válasza:
72%
Mi az hogy nektek "jár" valaki? Azért tenni is kellene, nem itt siránkozni.
2018. szept. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Kedves első, és második válaszoló, köszönöm szépen. :)


Kedves harmadik. Nem mindegy, hogy kinek a szemében átlagos. Sajnos rengeteg ember szerint a század átlag emberére maximum a bunkó, tahó, igénytelen jelzők illenek. Sajnálom, ha ez a te szemléletedben is így van. Nem írtam, hogy ilyen olyan fantasztikus tehetségeim lennének, mert nincsenek. Ahogy (bocs az ítélkezésért) gondolom neked sincsenek. Persze, mindenki más, mindenki erős valamiben és ugyan így gyenge valamiben. Viszont kijelenthetjük, hogy az emberek általában rengeteg dologban hasonlóak. A hasonlóságból pedig számomra a pozitív értelemben vett átlagosság jön le.


De egyrészt nem fogok neked magyarázkodni (holott lehetséges, építő szándékú volt a kritikád), másrészt ha hasonlóan okosat fogsz írni, csak lerendezel egy hisztis jelzővel. :D

2018. szept. 22. 20:57
 6/20 anonim ***** válasza:

Lehet hogy valakinek tetszettél, csak nem lépett feléd...

Próbálkozz még új emberekkel ismerkedni!

2018. szept. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 Micur34 válasza:

A probléma ott kezdődik, hogy mint egy bolti áru úgy írtad le a helyzeted, akit senki nem akar levenni a polcról. Amíg csak egy terméknek fogod fel az életed így is marad.Tényleg tenni is kell valamit azért ha akarsz valamit az életbe semmi sem esik az ember ölébe. Kivéve a galambszar.


Én párkapcsolatban élek, de mindig belémrúgnak,becsapnak, semmitsem számítok. Így sem jó élni. Nincs jó megoldás.

2018. szept. 22. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Nem mindegy hogy miként állsz hozzá,biztos mindenkinek jár valaki de ha ebben a tudatban él akkor az ölébe nem fog pottyanni az akire vágyik.Ha ennyire beszédes vagy és itt se egy mondatban fogalmaztad meg magad tömören akkor nem hinném hogy kommunikációs gondjaid lennének például egy ismerkedés során,tehát ha egy hasonló adottságokkal és elvárásokkal ellátott fiút találsz akkor biztos lesz miről beszélni ha megvan a vonzalom.De a találáshoz keresni kell ;) 19F
2018. szept. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
attól mert eddig még nem találtál senkit magad mellé, nem jelenti azt, hogy sosem fogsz. Kicsit engedd el a témát, bármilyen nehéz is, és foglalkozz önmagaddal, csinálj olyan dolgokat amik jobb kedvre derítenek :)
2018. szept. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 $$$$$ ***** válasza:
46%

Nem tudok tanácsot adni de teljesen átérzem a helyzeted 😅 . Én is így vagyok vele. Sehogy se rudok barátnőt találni pesig nagyon jó lenne ha lenne baránőm....

18/F

2018. szept. 23. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!