Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miről beszélgessek az internet...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miről beszélgessek az interneten egy ismeretlen lánnyal aki bejön?

Figyelt kérdés

Hogy nem lehetne unalmas érdektelen? Hogy tudathatnám vele hogy, bejön nekem anélkül hogy, a beszélgetés elején rájönne?

Kicsit félénk vagyok és nem merek odamenni hozzá ha vannak mellette többen



2018. szept. 27. 23:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Például elkerhetned a szamologepet, es akkor masnap vissza adod es igy kialakul tuti egy beszélgetés
2018. szept. 27. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hozzál felneki vmi vicces sztorit. Az se baj ha kamuzol. De fontos hogy azért ne rögtön úgy kezd az isnerkedést.
2018. szept. 28. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
En ezert nem jottem ossze egy pasival. A barom FB-on irt ram ahelyett, hogy elem allt volna, hogy elhivjon randizni.
2018. szept. 28. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!