Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vannak az ilyen fiuk?

Figyelt kérdés

Mindenki azt mondja nekem hogy bejönnek a fiuknak az alacsony nem agyon sminket és nem szál vékony lányok én ilyen vagyok .A környezetemben mégse mindenkinek a nyakigláb totál sminket lányok kellenek .

16L



2018. szept. 29. 15:28
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
vannak ilyen srácok, csak sosem veszik észre őket, mert a bunkó, beképzelt srácok a fontosabbak ;)
2018. szept. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
14%
Jelen
2018. szept. 29. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
94%
Vannak, és az első válaszolnak van igaza. Az a baj hogy nem igazán vesznek észre minket. Mert vannak a páwák akik a magas aagyonsminkeltcsajokra mennek meg mik, akiknek a belső is fontos
2018. szept. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Hogy hol? Hát például az én párom...

Na de komolyan, igaza van az előttem szólóknak. Az ilyen lányok többsége, mint te (tisztelet a kivételnek) a legnagyobb bunkók és "rajgyerekek" között keresik a normális fiúkat, de nyilván nem találják, mert az olyanoknak mindig a picshák kellenek. De ez fordítva is igaz, a nembulizós, normális srácok a lehető legnyugodtabban keresik a normális lányokat a picshák között.

És egyik fél sem veszi észre, hogy talán egy kicsit lejjebb kéne adni az elvárásokból...

2018. szept. 29. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

a nem nádszál és a viziló között is van különbség

nekem bejönnek a ducik is (de a duci és kövér közt is van különbség) az alscsony lányok szerintem valóban cukik :D

és szerintem is az, hogy hatalmasak az elvárásaid, beróbálkoztál pár menő manónál és egyből, hogy "nincs is ilyen pasi"


itt vagyok én is, lehet néha kicsit bunkó vagyok :D de alapból kedves, hűséges, ragaszkodó, vicces (mások szerint), okos (mások szerint), és edzek is

és még sincs barátnőm, pedig elvárásaim jóformán anyi, hogy születésétől fogva nő legyen, ne legyen nagyon kövér, ugye mivel én is edzek jó lenne ha egyezne az életvitelünk, és ne úgy nézzen ki mint egy mocsári troll, (bár nekem a túl szép lányok se igazán jönnek be, inkább az átlag körüliek, de nem lenne kizáró ok ez sem, csak úgy se onnan találom meg az életem párját)

2018. szept. 29. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
45%
Hidd el te is megfogod találni azt a személyt, aki számodra tökéletes!
2018. okt. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!