Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek lehet leszólítássa...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek lehet leszólítással ismerkedni?

Figyelt kérdés

Lányok, ti örültök neki? Adnátok esélyt?

Fiúk, próbáltátok már? Jártatok már sikerrel?



2018. szept. 29. 21:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha kultúrálran teszi és szimaptikus, akkor örülnék neki.
2018. szept. 29. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyetértek az elöttem szólóval.

Ha nem nyomul, kultúrált, akkor no problem.

17/l

2018. szept. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon függ a leszólítás stílusától.

A legtöbb leszólítás egyszerüen csak bunkó, az ilyen szóba sem jöhet. Ha valaki úgy szólítana le, hogy felkelti vele az érdeklödösémet, és szimpatikusnak tünik, akkor egy próbát megér.

2018. szept. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Vigyázz vele, higy szólítod le a lányt. Én például borzalmasan kényelmetlenül érezném magam ha egy srác feltünősködve, a barátai gyűrüjében odaszólna nekem. Sokkal jobban venném ha odajönne hozzám és pl elkérné a telefonszámomat.
2018. szept. 29. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
67%
Akartam próbálni, de sajnos a valóság nem az, mint amit az első 4 leány hozzászóló írt. A monitor mögül minden más, a valóságban ez nem így van, sajnos.
2018. szept. 29. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
42%

#5 azért az, hogy próbáltad, nem sokat jelent.

Én is próbáltam, a jelenlegi páromat így ismertem meg.

Sok mindentől függ, hogy "működik-e". A külsődön, a stílusodon, magabiztosságodon, a lányon, hogy akar-e egyáltalán kapcsolatot, esetleg már van barátja.

2018. szept. 30. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
51%

tegnap 22:40-es: Az hogy egyszer próbáltad és nem sikerült, nem jelent semmit általánosságban.

Egyrészt lehet, hogy rossz stílusban tetted és ezért nem ment bele az adott lány.

Másrészt ha valaki nem utasítja el alapból ezt a módot, az még nem jeleneti azt, hogy mindenkivel hajlandó ismerkedni, aki leszólítja - ugyanis az ismeretséghez valamennyire szimpatikusnak, illetve vonzónak kell tartani a másikat.

Pl. nekem a kifejezetten magas (180 fölötti) vagy erösen izmos férfiak nem jöhetnek szóba, de azok sem, akik kövérek, pocakosak, mert velük semmiféle testi kapcsolatot nem tudok elképzleni késöbb. De egy dohányzó ember is annyira ellenszenves számomra, hogy hiába nézne az én szempontomból jól ki, elutasítom.


Sok férfi azt várja el a nöktöl, hogy ha ök kezdenek, akkor a nö "köteles" belemenni az ismerkedésbe, mert ök "rendesek", "átlagosak" stb - és arra nem gondolnak, hogy ennél több kell ehhez.

2018. szept. 30. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 MessorKing18 ***** válasza:
19%
Www.ferfiakademia.com
2018. szept. 30. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A fiú barátaimat néha megkérdezem miért nem így ismerkednek, mert szerimtem ez a legegyszerűbb legnagyszerűbb módja. Persze totál hülyének néznek és visszakérdeznek hogy én adtam-e már így valakinek esélyt. A válaszom mindig az hogy nem. De csak az÷rt mert mindig foglalt voltam amikor valaki leszólított. De én lányként nyitott lennék rá (persze ha az megfelelő stílusban és normálisan kommunikálva történik)
2018. szept. 30. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
zavaró.
2018. szept. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!