Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nektek mikor volt az első...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mikor volt az első barátotok? Élmények, tapasztalatok? Nekem mikor lesz már végre barátom?

Figyelt kérdés

17 éves lány vagyok, 2 hónap múlva 18 leszek. Nem volt még barátom. Volt 2 fiú, akiknek tetszettem, de mindkettő visszautasított. Az egyik nem tudta eldönteni, hogy mit is akar magával kezdeni meg megmondta, hogy idősebbekre (30-as, 40-es nőkre) bukok, a másik pedig újra összejött az exével, illetve a korkülönbségre hivatkozott. Mindkettő elég nagy csalódás volt nekem. Pedig azt mondták, hogy ritka szép vagyok (az egyik a szemembe mondtam). Én megvagyok magammal elégedve, barátságos és nyílt vagyok, illetve sokan dicsérik a külsőmet (nem fényezem magam, ne értsétek félre, és egoista sem vagyok). Magas, vékony, szőkés hosszú hajú és barna szemű vagyok. De mégsem kellek senkinek. Miért? Elkeserítő, hogy mások simán találnak párt, én pedig.. ez a két fiú jó lett volna, de egyik sem jött össze. Tudom, fiatal vagyok még, de ilyen korban azért már jó lenne egy barát, akivel szeretjük egymást.

Szerintetek? Tapasztalatok, tanácsok esetleg? Nektek mikor volt az első?



2018. okt. 3. 21:25
 1/5 anonim ***** válasza:
78%

Szívesen elmesélem Neked, hogy nekem milyen volt az első barátom, de inkább privátban tenném, ha lehet.

17l

2018. okt. 3. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
64%

16 évesen azóta is együtt vagyunk és együtt is tervezzük az életünket:)

Sok élményünk volt már együtt. Tapasztalatom pedig hogy ha problémák vannak meg kell oldani őket és nem lesz baj ha tényleg szeretitek egymást.


Neked mikor lesz? Azt nem tudom. Ha még vagy elégedve magaddal rendben. De én nem tudom hogy miért nem jön össze neked hiszen nem ismerlek.

2018. okt. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Veled egyidős vagyok és nekem se volt még barátom. És csak egy olyan volt eddig aki úgy igazán tetszett volna (nem csak külsőre értem)
2018. okt. 5. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én 19 éves fiú vagyok és soha nem volt barátnőm és nem is lesz, mert sajnos 3 éve kiderült, hogy nem is lehet. Úgyhogy kellemetlen. De egyébként ne aggódj! Úgyis megtalál majd valaki. És ahogy írtad is: fiatal vagy, a te korodban a fiúk nem elég érettek még ehhez igazán. Úgyhogy ne aggódj, valószínűleg megtalál majd valaki. Örülj neki, hogy neked egyáltalán lehet párkapcsolatod. 😊 És, ha lehet, akkor már csak tenni kell érte és lesz is. 👌
2018. okt. 6. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Honore Elmundo válasza:
Szia ! A mostani srácok nagyon el vannak varázsolva csak később jönnek rá hogy mit vesztettek el....Szerintem próbáld meg az idősebbeket azok tudnak tanitani is minden szinten nagy becsben fognak tartani mint a veled egykorú srácok....Sok sikert !
2019. jan. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!