Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol találhatnék kicsit félénk,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatnék kicsit félénk, halk, nyugodt, kedves lányt?

Figyelt kérdés

Napjainban sokszor figyelek, keresek lányokat élőben, de nagyon ritkán találkozom olyannal aki megfogna. Külsőben.nincs nagy elvárásom, csak annyi, hogy ránézek és érezzem azt, hogy hú de cuki, aranyos.

Nahyon vágyom egy olyan lányra, aki félénkebb típusú, kedves és korombeli. Számomra fontosabb sokkal a belső, a külsőt csak addig nézem, míg megállapítom, hogy tetszik. Szerintetek ilyen lányokat hol találhatnék? 17F



2018. okt. 5. 22:12
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
79%

Egyet kell, hogy értsek a 3. és 10. válaszadóval. Le lehet engem is pontozni, de ez az igazság.

Én pont ilyen lány vagyok, de kapcsolatban vagyok. A barátomon kívül egy fiú sem közeledett/közeledik felém. (Most már nem is zavar érthető okból)

2018. dec. 21. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim válasza:
42%
Itt vagyok, ha gondolod írj eg privit 16/l
2018. dec. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Bárhol. Szerintem nem olyan nehéz észre venni ki az aki félénk, és ki az aki nem. Bár sokak szerint mi csak unalmas szürke kisegerek vagyunk :( 17/L
2019. jan. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Hidd el rengeteg van. De épp azért nem látod őket mert félénkek,és nem felszínesek. Látod még itt is találhatsz. 16/L
2019. jan. 22. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!