Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Engem nem zavar de őt igen,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engem nem zavar de őt igen, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy lány akivel beszélgetek, és jól kijövünk, nincsen semmi probléma, és nem is volt semmi gond egészen addig, amíg ki nem derült hogy ő 14 éves koráig sokszor bepisilt. Azóta szégyenli magát, pedig mondtam hogy nincs ezzel semmi bajom. Volt valaki hasonló cipőben, akár csak a lány helyzetét nézve (mármint hogy mi volt vele)? Ti hogy éltétek meg, tudnátok tanácsot adni? köszi előre is

2018. aug. 19. 21:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Mond neki, hogy nincs ezen semmi szégyellni való és próbálja túltenni magát a dolgon mert az már a múlt! Egyébként a húgom csak úgy tudott elaludni 12 éves koráig, hogy szopta az ujját szóval másoknak is voltak problémái de meg kell próbálnia túltenni magát dolgon! Támogasd mindenképpen és adj neki időt, foglalkozz vele!! Sok szerencsét!
2018. aug. 19. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszi a választ :)
2018. aug. 19. 23:14
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Bar nekem nem pont ez volt a rossz szokásom, az enyem is elegge sokaig tartott, olyan 13 eves koromig. Mint lany, en is szegyellem ezt a szokásom, es nem is emlitem senkinek. Szerintem mar az, h elmondta (,vagy valahogy kiderult) jo pont, mert bizik benned. Viszont, ha tenyleg ennyire rosszul erzi magat emiatt, amit teljesen megertek, en is azt ajanlom, h mondogasd neki, amit igazabol gondolsz, h teged ez nem erdekel, ez mar elmult, es talan segítenél neki azzal, ha te is kiskori, cikis, avagy vicces sztorikat megosztanal vele. Ez persze csak a szemelyes velemenyem, engem mindenkepp megnyugtatnal vele:)
2018. aug. 20. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem egy rossz szokás!

Ez egy betegség!

Ugyanez volt velem is. 14, majdnem 15 éves koromig bepisiltek és brutál mértékű szégyenérzetet hordozott ez magával. Totálisan megértem a lányt.

Örülök, hogy így fogod fel. Mondogasd neki, hogy nincs mit szégyellnie előtted, megbízhat benned.

Az már a múlt! Én sem beszéltem sok embernek erről, talán 2-3-4-nek, de amíg kisebb voltam, addig ugye kiderült sok ember előtt. Borzalmas volt!

De szerencsére elmúlt, rég volt és egyszerűen elfelejtettem. Idejét nem tudnám megmondani mikor jutott utoljára ez eszembe a mostanin kívül.

El fog múlni neki is és nem fogja érdekelni.

2018. aug. 23. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
65%

Ha igazán szereted akkor bátoricsad hogy téged nem érkel hogy 14 éves koráig bepisit. Te a gyönyörü nőt látod benne.

És ha még véletlenül bepisil éjjel ne szid le. Csinál sok nappali programot. Hogy ragaszkodjon hozzád és bátorságot addól neki.

2018. aug. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!