Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Min változtassak, hogy legyen...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Min változtassak, hogy legyen barátnőm?

Figyelt kérdés

17/F Őszintén eddig nem volt túl sok sikerem csajozásban. Konkrétan két visszautasítás (hű de sok! xD). Habár tök normális vagyok pl versenyszinten sportolok, animés vagyok, szeretek rajzolni (és tudok is!), egy kicsit visszahúzódósabb vagyok mint az átlag de miután felszabadulok tényleg ontom a poénokat + fejlett empatikus képességek, nemi életben konzervatív(abb) álláspont és kitűnő tanuló. A probléma: szerintem nem vagyok túl jóképű és ezen az sem segít, hogy nehezebben szabadulok föl és a kudarcok ilyen tekintetben eléggé megtépázták az önbizalmam.

Ha egy normális kapcsolatot szeretnék de már belebuktam a próbálkozásba neten és élőben is, akkor várjak egy jelzésre vagy próbálkozzak valahol? Kell-e, és ha igen mit változtassak? A válaszokat előre is köszi fiúk lányok!



2018. júl. 10. 12:06
 1/9 anonim ***** válasza:
59%

Ha szeretnél írhatsz :) aztán priviben megbeszéljük

16/l

2018. júl. 10. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ha nem vagy túl jóképű, szerintem előnyösebb neten ismerkedni, így először a belsődet ismerik meg a lányok (ami szerintem teljesen rendben van), és könnyebben fel is oldódhatsz. Én is visszahúzódóbb típus vagyok, nekem neten könnyebben megy az ismerkedés, és még a beszélgetés is.

18/L

2018. júl. 10. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
sztem semmit, előbb utóbb lesz
2018. júl. 10. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem szükségtelen bármin is változtatnod, ha te így érzed jól magad. Addig kell keresgélni akár élőben, akár interneten míg egy olyan lánnyal nem találkozol, aki önmagadért szeret és elfogad. Nekem például írásban sokkal gördülékenyebben megy a kommunikáció, ezért én is az interneten ismerkedők táborát erősítem. 17/L
2018. júl. 10. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 egyre ***** válasza:
Mások miatt ne változz meg légy önmagad az tesz azzá aki vagy (ennél haszontalanabb dologgal nem tudtam szolgálni bocsi😕)
2018. júl. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
Sanyi te vagy az?
2018. júl. 10. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Sokat segítettek :) jár a pacsi mindenkinek ;)
2018. júl. 11. 18:13
 8/9 anonim ***** válasza:

abból, amit írtál, nem az jön le, hogy antiszoc lennél, szóval nagyon nincsen min változtatnod, esetleg próbálj meg jobban nyitni mások felé.

a netes társkeresést nem javaslom, sokkal rosszabb élmény, ha valakit megkedvelsz, aztán találkoztok, és megkapod, hogy bocsi, de így már nem. személyesen tisztább a dolog.

szerintem lesz az az ember, akinek igenis a te külsőd lesz az ideál. a normálisabb lányokat pedig rég nem az érdekli hogy van e kockahas és kék szem vagy sem, hanem hogy milyen ember vagy.


klisé, de fel a fejjel! :) ha elengeded és nem görcsölsz rajta, sokkal könnyebb lesz.

16/l

2018. júl. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia! Ne változz meg senki kedvére sem !add önmagadat!Élőben és neten is probalkozhatsz . Ha gondolod írhatsz rám:)/L
2018. okt. 7. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!