Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk. Mi tetszik nektek egy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk. Mi tetszik nektek egy lány személyiségében\viselkedésében?

Figyelt kérdés

2018. okt. 11. 21:06
 1/10 anonim ***** válasza:
Leginkább az, ha őszinte és egyenes. A többi meg alap, hogy kedves, megértő, stb.
2018. okt. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Az őszinte meg a kedves néha üti egymást 😂🙃🙃
2018. okt. 11. 21:14
 3/10 anonim ***** válasza:
Kedvesen is lehet őszintének lenni.;)
2018. okt. 11. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogyha önmagát adja. Nem játszmázik, nem tesztelget, nem drámázik, hanem világosan és egyenesen fogalmaz. Nem kelleti magát, nem taktikázik, nem praktikázik, nem keresi állandóan a konfliktust, hogy mibe köthet bele. Stb.
2018. okt. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha igényli a törődést és ha igényli, hogy viszonozza :) + humor, hűség, kommunikáció. Sok sok szex :D
2018. okt. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
34%

Bocsi!De aki ide irt az tuti ha meglát egy csúnyább lányt szoba se állna vele! Meg a tobbsegnek kell a jo alak stb...

Itt egy pár fiú is megjátsza magát!

2018. okt. 13. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igaz csaj vagyok, de kedves előző. Pont te nem fogsz kelleni senkinek, mert keresed a konfliktust, és belekötsz szerencsétlen normálisan válaszolókba. Az írásod alapján csúnya is vagy, vagy csak önbizalom hiányos. Az utóbbi rosszabb. És ne legyél hülye, neked lesz jobb :D Kíváncsi vagyok a korodra, csak úgy érdekesség képpen :D Legyen szép napod.
2018. okt. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ahogy észrevettem fontos a humor, a kedvesség, és hogy legyél őszinte, ha tényleg nem mondasz durvát, akkor lehet egy rövid ideig fáj nekik, de a normális srác értékeli hogy őszinte voltál. Ha valamit nagyon elcsesztél, akkor is mindenképpen mondd el, csak kicsit finomabban. Nem tudom mennyire érthető, fáradt vagyok, nem tudok írni :'D Előző voltam, neked is legyen szép napod. :D
2018. okt. 15. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem fontos hogy őszinte legyen, tudjunk viccelődni (Ne vegyen mindent vêresen komolyan), ne legyen tabu temank,a külső annyira nem lényeg, úgyis a belső a lényeg, az tart meg :)
2018. okt. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#4 a számból vetted ki a szót. Még hozzátenném, a fiúkat szeresse ne a lányokat, ne legyen szégyenlős, szeresse a szexet. És ami még nagyon fontos, csak akkor beszéljen, ha van mondanivalója!
2018. okt. 18. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!