Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Aszexuálisként mennyire nehéz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aszexuálisként mennyire nehéz párt találni, mennyi esélyem van? :/

Figyelt kérdés

Vagy egy szintén aszexuálist, vagy egy olyan személyt szeretnék találni, akinek tényleg nem olyan lényeges a szex.


Bár így is vannak azért elvárásaim, és úgy hiszem ez még inkább leszűkíti a kört..


L



2018. okt. 13. 16:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%

Nem nehéz, én pl. aszexuális férfi vagyok. De kötve hiszem hogy az excentrikus, különc életstílusomat kicsit is vonzónak találnád.

Nőként mindenesetre sokkal nehezebb a dolgod, manapság valami kifacsart értékrend szerint az számít "férfinak" aki megdugott minimum fél városnyi nőt.

2018. okt. 13. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
76%
Én a saját tapasztalataim alapján azt mondom lehetetlen. Üdv, egy teljesen aszexuális fiú.
2018. okt. 13. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%
Az elvárásaidtól függ.
2018. okt. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
78%
Le lettem pontozva a tapasztalataim miatt. :D Már tapasztalnom sem szabad?
2018. okt. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
75%

4

te csak ne tapasztalgass

ki vagy te??

még van pofád csak úgy tapasztalni... felháborító

és még közzé is teszed, hogy mit tapasztaltál... hát pofámról le sül a bőr :D



(részemről ment a zöld de ezt nem tudtam kihagyni, bocsi :) )

2018. okt. 13. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
90%
Nagyon nehéz. Nekem nem a szex az elsődleges, sőt nem is érdekel. Minden más fontosabb számomra a szexnél. 20/F
2018. okt. 13. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
24%

Szia!

Nyugodtan írhatsz privátba és meg beszéljük a dolgokat, ha szeretnéd?

20F

2018. okt. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
94%

Elég nehéz. Az én környezetemben pl. egy aszexuális sincs rajtam kívül.

De nem mondom azt, hogy esélytelen számodra párt találni, mert minden megtörténhet.

2018. okt. 14. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
91%
Én sem tudok senkiről a környezetemben, aki aszexuális lenne, bár tény, hogy ezt nem is szokás hangoztatni. Én az internetben látom számomra is az egyetlen esélyt, hogy esetleg majd valamikor véletlenül belefutok valakibe. Ráadásul én még az átlagnál szorongósabb,visszahúzódóbb is vagyok.
2018. nov. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
89%

Legalább jó tudni, hogy nem vagyok egyedül. Nincsenek nagy reményeim.

18l

2018. dec. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!