Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért szeretne mindenki csak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Smiley18 kérdése:

Miért szeretne mindenki csak és kizárólag a barátom lenni?

Figyelt kérdés

Több fiú mondta már, hogy nagyon aranyos vagyok, volt aki azt mondta, hogy túlságosan is. Mégis mit jelentsen ez?

Volt aki azt mondta, hogy intim kapcsolatba kerülne velem, de nem szeretne a párom lenni. A másik pedig az, amikor azt mondják, hogy nem szeretnének megbántani, átverni engem, mert olyan aranyos vagyok.

Egy normális párkapcsolatra vágyom, ahol szeretjük egymást a párommal, de egyszerűen nem találok ilyen fiút.


Őszintén velem van a baj? Vagy nem a megfelelő emberekkel veszem magam körbe? Ennyire taszítanám a fiúkat?


20 éves lány



2018. okt. 15. 16:46
 1/4 anonim ***** válasza:
46%
Lehet, hogy csak megijedtek. Ha tényleg olyan aranyos vagy, ahogy mondják, akkor valószínűleg bennük van a félsz, hogy ez más férfiaknak is feltűnik majd, és ne adj' Isten megcsalod őket. Legalábbis én azt gondolom, hogy ez lehet az (egyik) oka. 19/F
2018. okt. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg azért, mert olyan pasikkal beszélsz. Mert amit hoztál példát is azis két olyan pasi, akik csak megfektetni akarnak valakit, de azért valamennyi jóérzet még van bennük. De már a kapcsolat előtt a megcsalásról meg megbántásról beszélnek. Próbálj meg változtatni a keresési paramétereken és akkor hátha találkozol majd olyannal, aki normális. Egyébként ne aggódj, én 23 vagyok és akármit teszek egy randiig nem jutok el egy lánnyal sem. Van ilyen sajnos. 23/F
2018. okt. 15. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ne aggódj! Még sok fiú lesz aki szembejön veled! Szerencsédre a lányoknál nincs olyan,hogy senki nem próbálkozna náluk és örökké egyedül maradnak! Csak sajnos nálunk fiúknál, de hát hiába valakinek rondának is születni kell! :( :)
2018. okt. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én a "nem a megfelelő emberekkel veszem magam körbe" dologra szavazok. Valószínűleg nem akarnak kapcsolatot, más fajta lányokra buknak, de téged nem akarnak kihasználni. De más oka is lehet, ne vedd szentírásnak ezt, ez csak az én tippem. Ha taszítanád őket, akkor barátkozni sem akarnának.

Velem is van ilyen, de a legtöbb esetben inkább megszakítom a kapcsolatot velük, van elég barátom, köszi.

Én is azt keresem, amit te, de én sem találom, majd jön, talán...

20/F

2018. okt. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!