Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem sikerül barátot...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem sikerül barátot találnom?

Figyelt kérdés

Külsőleg ami eddig zavart, azon változtattam.

Anno nem volt stílusom és elég fiúsan öltözködtem, emelett fiúsan is viselkestem.

Idő elteltével változtam, lányosabb lettem, lányosabban öltözködöm, viszont lehet kövérségem baj mások számára, ami engem nem zavar.

Belsőleg, hát jót is és rosszat is lehet rám mondani... De igazából pozitív személyiségem van, kedves vagyok, sokat nevetek.Ami rossz hamar felkapom a vizet, sértődös vagyok, stb...

Többször volt már olyan velem, hogy megtetszett egy fiú és adtam jeleket neki vagy pedig elmondtam egy idő után hogy tetszik és mindig visszautasítottak.

Pedig a barátaim szerint is tetszhettem egy-egy fiúnak.

Egy idő után hanyagoktam, hogy elmondom az érzéseimet és csak jeleket küldtem, meg vártam.

De így sem tetszem annak aki nekem tetszik.

Korombelivel szeretnék összejönni, de akinek tetszem az 20 felett van.

Próbálkoztam interneten (társkereső, facebook, stb...), barátaim haverjával, leszólítottam fiút az utcán és még így sem.

Eléggé csalódott vagyok már, de én tényleg nagyon szeretnék egy olyan barátot aki korombeli és ténylegesen szeret engem és nem a szexre megy.

Egyszerűen nem tudom miért nem sikerülhet az, hogy magamnak barátot találjak, pedig csalódás után is próbálok pozitívan hozzáállni és reménykedem abba, hogy sikerülhet.

Kérlek csak hasznos választ írjatok, nagy szükségem van a segítségre!

17/L


2018. okt. 15. 18:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Szia írj és segítek 18/L
2018. okt. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
És mi a baj azzal aki 20 felett van?
2018. okt. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem zavar az hogy kövér vagy? Ha csak nincs valami pajzsmirigy betegséged, ez annak a jele hogy igénytelen és gyenge akaratú vagy. Persze sokaknak ez a fétisük, se nem hiszem el hogy nem zavar...
2018. okt. 15. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nem sértésből de nem lehet hogy túl nagyok az igényeid? :)
2018. okt. 16. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A kövérség jelentős tényező. Egy kövér nőt még megdugni is ritka kevesen akarnak. Általában a nagyon frusztrált és végtelenségig lecsúszott hapsik fanyalodnak rá a kövér csajokra. Nem bunkózás. Ez tény. A hapsik is mint a csajok először eldöntik magukban, hogy tetszik-e külsőre... Na már most a kövérek csak a ferdült agytengelyűeknek tetszenek, akik valahol elcsúsztak a banánhéjon és súlyos agykéreg-repedést szenvedtek el.
2018. okt. 16. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ez azért... Elég nagy eséllyel nem vagy kövér, csak molett, vagy picit kövér. Az előző válaszoló picit eltúlozta, talán ő a nagyon kövérekre gondolt. Ha akarsz beszélgetni még erről, szívesen állok mindenféle hátsó szándék nélkül rendelkezésre ha gondolod. 19F
2018. nov. 25. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!