Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Nem sikerül igaz barátot...

Nem sikerül igaz barátot találnom, miért van ez? 22/F

Figyelt kérdés
Nagyon régóta szeretnek egy igaz barátot, aki elfogad, s nem csak addig kellek neki ameddig hasznot lat belőlem, eddig mindenki csak addig volt “barát” ameddig ki tudott használni, ameddig látott számára hasznot. persze tudom, hogy bennem is sok hiba van, nem kell mondani, tudom én nagyon jól, de ennyire rossz lennék?

2018. okt. 7. 00:17
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert ez a generáció érzelmileg labilis.
2018. okt. 7. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, kedves tőled! :)
2018. okt. 7. 00:24
 3/4 anonim válasza:

Nem vagy ennyire rossz, hanem ilyen a világ. A család a legfontosabb, erre rájöttem az évek során, pedig én is hajlamos voltam a "barátokra" támaszkodni, akik szépen eltűntek az életemből mert más irányba indultunk el és már nem izgatta őket az, hogy létezek-e még egyáltalán.


Nagyon kevés állandó barát van az életünkben a többiek jönnek és mennek, mert mindenki követi a saját érdekeit, tedd te is ezt.


Mindig van lehetőség új embereket megismerni, mindig van remény arra, hogy ezúttal nem egy olyan tagba futsz bele, aki csak használ valamire. Van pár ilyen alkalom az életben, meg kell őket becsülni... De tényleg nehéz ezekre rátalálni, főleg ha már kiábrándult vagy. Szóval átérzem, sok sikert a továbbiakban, nem fogod örökké ezt érezni.

2018. okt. 7. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne akarj igaz barátot, inkább keress egy barátnőt aki "igaz barátod" is egyben. Sajnos én minden "igaz barátommal" megjártam azt, hogy lett barátnőjük és ennyit az "igaz barátságunkról". Az a barátom akivel 7 évig naponta találkoztam, ahogy lett szerelme elfelejtett. A másik barátom pedig 2 évig volt napi szinten velem "igaz barátok" voltunk kb 1 éve van szerelme... hát ő vele se találkoztam többet.
2018. okt. 7. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!