Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg nincs már igény az...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg nincs már igény az "normális" fiúkra, és a szeretetre?

Figyelt kérdés
19 éves fiú vagyok, nem volt még barátnőm. Nem vagyok egy vízilabdás testalkat, mert alacsony és sovány a 2 genetikai jelzőm, a testalkatom kvázi kisfiús az átlaghoz képest. Az arcomra talán rá lehet mondani, hogy viszonylag helyes. Aránylag egy intelligens, művelt, okos srácnak tartom magam, legalábbis az osztálytársaim közt sokkal több butább gyerek van, mint eszesebb. Valahogy mégsem érzem azt, hogy érdeklődnének irántam a lányok. Igaz, hogy viszonylag zárkózott vagyok, de miért baj az, hogy nem vagyok az a fajta ember, aki nem röhög mindenféle ócska poénon, nem dumálok bele minden beszélgetésbe, ha nagyobb társaságban vagyok? De ettől eltekintve nagyon is érzékeny lelkű embernek tartom magam, még ha kívülről ez nem is jön feltétlen át. Úgy szeretnék egy csinos barátnőt, akivel viszontszerethetnénk egymást, elfogadnám úgy ahogy, és ő is engem. Bosszantónak tartom, hogy a bunkó, illetve butuska fiúk előbb találnak párt maguknak, mint én. Ez miért van így?

2018. okt. 15. 20:27
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
Igen én lehet hogy félek. évek óta még ismerősöm sincs mert nem akartam, most jött rám egy ideje hogy egy barátnő nekem élet értelmet adna. De feleslegesen próbálkoznék, nincs olyan depressziós és nekem megfelelő visszahúzódóbb lány. Én már eleve romlott vagyok és tudom hogy félek, mert egy csalódás csak rádobna a rosz napjaimar, igy is vágdosom magam. Most peciál oda készülök. Aztán jöhet a suicide.
2018. okt. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:

"De feleslegesen próbálkoznék, nincs olyan depressziós és nekem megfelelő visszahúzódóbb lány."

Egy fenét nincs!

23 éves jó lesz?

Szép, okos, magas, vékony, hosszúhajú, és olyan félénk, mint egy kismadár.

Jó, vicceltem csak, nem társközvetítenék, de az említett lány tényleg létezik, barátnőm, bűbáj, kedves, és ugyanezt gondolja, mint ti, csak lányban.

Érdekes módon ő is az interneten bas.ssza az idejét társat keresve.

És neki se jön össze.

Mert nem a neten kell keresni, azért.

2018. okt. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
18 leszek :'D Amúgy mindegy, én már feladtam az életem.
2018. okt. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:

#23 Te tudod!

Én nem győzködlek, hogy "Ne!".

2018. okt. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:

#23

szard le, toljad a reddeadet

2018. okt. 26. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
25 köszi, a PUBG meg majd nov20. tól az FS19 fog menni :'D BÁr aztán ki tudja, lehet nem élem meg mert sokszor rámjön a szar és ki tudja mire leszek képes.
2018. okt. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
most én is öngyilkos tudnék lenni, szegény pacim piszkos :(
2018. okt. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
Picipaci mi? Miwan? :C
2018. okt. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!