Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Most emiatt tényleg szemét...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most emiatt tényleg szemét lennék?

Figyelt kérdés
Beszélgettem sokáig egy sráccal küldtünk képeket nagyon aranyos volt. Majd mikor találkoztunk egy teljesen másik ember nézett velem szembe. Kamu képeket adott meg majd azzal védekezett, hogy ha a valódi képeit küldte volna akkor én elutasítom. Ezután megvolt a randi nagyon kedves srácot ismertem meg személyében de sajnos nem volt meg a vonzalom. Ezt elmondtam neki majd elhordott mindenféle kvának aki csak a külsőségekre megy. Lejárató hadjáratba kezdett a közösségi oldalokon emiatt. Emiatt tényleg szemét lennék?

2018. okt. 20. 22:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy szemét! A srác annál inkább, mivel kamu képeket küldött és gyerekes módon lejárató hadjáratot csinál ellened. Lehet szembesítened kéne, hogy ő volt az aki hazudott a képekkel kapcsolatban és ne csodálkozzon hogy nincs meg a vonzalom. És jobb lenne ha befejezné ezt a gyerekes viselkedést, mert csak saját magát minősíti.
2018. okt. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezd meg tőle, ha akkora nagy farka van ahoz, hogy teljesen másnak kiadja magát, és úgy várja el a bizalmat te felőled, akkor mire számított? Esetleg borulj a lába elé, csak azért, mert ő az Atya úr Isten? Kicsit el van tévedve, ha ilyen indok miatt indított lejárató kampányt ellened. Ha ennyire provokatív a csávó, akkor tedd ki azt a szép beszélgetést mindenhova ahol téged becsmérel, az ő kis kamu képe, mellé pedig azt, hogy hazudott és ő van felháborodva.
2018. okt. 20. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Te nem vagy szemét kérdező. Mondjuk van pofája odaállni éled ezek szerint xD
2018. okt. 20. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Te nem vagy szemét. De ez a csávó... Jó isten azt hittem már nem lephetnek meg az emberek, de tévedtem... Tiltsd mindenhonnan, esetleg ha nem hagyja abba,szólj valakinek aki leállítja. Értem én hogy esetleg nincs önbizalma. De, ez akkor sem volt jó megoldás az ő részéről. Hova fajul ez a világ...
2018. okt. 21. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mondom én, azzal, hogy egyre több férfi nem talál magának párt nő a frusztráltság a társadalomban. És ez deviáns viselkedéshez és konfliktusokhoz vezet.

Azzal, hogy elhordjátok őket minden szarnak csak még inkább gyűlik bennük a gyűlölet és így alakulnak ki az incel és hasonló közösségek.

2018. okt. 21. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

kezdjük ott, hogy mért küld kamu képeket?? sokan már akkor ott hagynák, még akkor is ha tetszik nekik így is...

ez nem éppen épp elmére vall

2018. okt. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!