Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha túlzottan a véletlenre...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha túlzottan a véletlenre bízom, hogy jöjjön végre valaki aki megtetszik, valójában nem lesz semmi?

Figyelt kérdés

Sokszor halljuk, hogy szinte mindig a véletlenekből (már ha vannak) születnek a legjobb dolgok. A szerelemről is mindig ezt hallottam, csak hagyjam hadd jöjjön akinek jönnie kell, de biztosan így van?

Nagyon szűk baráti körön, családon, iskolán túl szinte sehol máshol nem ismerkedek (nem csak lányokat, úgy amúgy senkit). Kezdek aggódni, hogy ha már ENNYIRE a véletlenre bízom semmi nem lesz.

Eddig úgy voltam vele, hogy ráérek, nem sietek sehova, csak idővel aggaszt a tény, hogy semmi sincs.



2018. okt. 22. 00:31
 1/8 A kérdező kommentje:
16/F, és elnézést a nyakatekert címért :D
2018. okt. 22. 00:32
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha van hozzá kedved nyugodtan ismerkedj:) Akár interneten vagy előben. Csak ne görcsölj rá és ne erőltesd. Hagyd,hogy alakuljanak a dolgok. Viszont hogyha egyáltalán nem nyitsz a lányok felé csak várod a csodát nem fog semmi történni.
2018. okt. 22. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én nem erőltettem, csak nyitottan álltam minden új dologhoz. De az tényleg véletlen történt, hogy találtam egy srácot aki tetszik.
2018. okt. 22. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Uhh fiatal vagy még :D nyugi nem kell rá gorcsolni túlzottan na meg az se árt ha egy kicsit ismerkedsz beszélgetsz pár lannyal 1-2 mondatot is igen a szerelem az tényleg csak ugy véletlen jôn amikor nem számítasz rá de akkor amikor nem keresed na akkor lesz a legnagyobb durvább :D
2018. okt. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Akkor várjunk együtt a semmire. Sajnos feleslegesen szerintem... De pár hónap mulva a hídon várlak ha megunod :C Na jó ez nem vicces, ne juss el addig ameddig én, inkább szerezz barátokat vagy nem tudom, mert csak a szenvedés lesz :(
2018. okt. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Próbálj barátkozni. Én sem szeretek idegenekkel beszélni, de megvan a módja, hogy képes legyek megszólalni. Keress egy olyan helyet, ahol jó az általános közérzeted pl: klubbok, rendezvények, akár PlayIT, MondoCon...

Tevékeny tudsz lenni, de ne állj meg az első olyannál, aki a legalacsonyabb elvárásaidnak felel meg. Ne erőltess semmit! A szerelem olyan, mint a fing. Ha rágyúrsz, jó lesz, de ha erőlteted, sz@r lesz

U.i: a véletlenekből született szerelem esélye rettentően pici, nem érdemes RNGesus-re (véleltenre) alapozni.

2018. okt. 23. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenki válaszát!


5-ös, mondtam egy szóval is hogy nincsenek barátaim? xd amúgymeg mi a francról beszélsz?


6-os, nos szerintem az elvárásaim legalja, hogy ne járjon Mondoconra, szóval az kilőve :D próbálok majd aktívabban körülnézni;)

2018. okt. 24. 07:46
 8/8 anonim ***** válasza:
Csak arról beszéltem, hogy ha barátnőt akarsz, akkor valószínűleg a barátaid e-miatt csesztetnek vagy több barátra lenne szükséged. Ami egy kicsit elterel erről. Ha 0-24 ezen gondolkodsz az sem lesz jó, de ha meg erőlteted az végképp.
2018. okt. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!