Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk! Hogyan szoktatok ismerke...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Hogyan szoktatok ismerkedni?

Figyelt kérdés
Mi a "módszeretek"? Egyáltalán mennyire igénylitek a társaságot, barátnőt?

2018. okt. 26. 21:43
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
40%
Nekem lány haverok vannak . Régen volt már barátnőm ilyesmi szóval ennyit mondhatok haverkodás az most nekem jó. 20f
2018. okt. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
36%
Leginkább sehogy, balf@asz és csúnya vagyok. Nagyon kellene egy barátnő, de úgy érzem sose lesz...
2018. okt. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim válasza:
36%
2 es válasza leír engem is tökéletesen
2018. okt. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
40%
2 engem is szépen leirt :) Depresszióval inkább hanyagolom is.
2018. okt. 27. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Amit a második írtMeg a harmadik meg a negyedik, teljesen igaz...


... Volt rám. Régen mindig én kerestem a lányok tarsasagat. Aztán valtoztattam a stilusomon. Nem olyan mostani "menő" Stílusra, bár az is megoldás, hanem egy kicsit retrosabban. Sznob (kicsit ilyen uzletiesebben kinéző cipő -nem lakk cipő) fekete farmernadrág, valami menő öv, valami fekete, rokkosabb póló, fekete, piros ing (bár itt az is jó ha csak ing van rajtad, de akkor az ku®va jól nézzen ki. És a haj... Próbálj ki egy csomó hajstilust és ami a legjobban illik hozzád...


Egyébként belsővel is simán lehet "hódítani" akármilyen hihetetlen is (ehhez természetesen kell ápoltság is) légy magabiztos. A hanglejtesed is legyen magabiztos. Meg akar százszor is lwirhatnam a "magabiztos" Szot, mert igazandibol szinte csak ez a lényeg, ez kihat a külső kisugarzasodra is



Ez amúgy nem 100%, mivel tök relatív h kinek mi tetszik. Kit mivel lehet elhódítani. De egy biztos. A magabiztosság. Az minden képpen legyen

2018. okt. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
4-es vagyok)) Szerintem aki külsővel próbálkozik az már eleve szánalmas :D
2018. okt. 27. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat!

5-ösnek külön köszönöm, hogy rám pazarolta az idejét, amíg megírta ezt a kisregényt :D

4-es! Jobb külsővel próbálkozni, mint sehogy!

2018. okt. 27. 17:40
 8/23 anonim ***** válasza:
4-es vagyok)) Én nem hiszem hogy olyan nagyon jól néznék ki, de én nem akarom hogy valaki azért szeressen mert "jól nézek ki" vagy mert majd TALÁN elérek valamit az életbe.. Hanem azért aki vagyok. Mondjuk elég esélytelen.
2018. okt. 27. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Én is úgy voltam mint a kettes, plusz nálam nagyobb gamer nincs, ebből kiindulva mindig kb a gép előtt vagyok..kiírtam egy kérdést ide hogy ha valaki ennyire erősen gamer mint én akkor instant el van e ítélve vagy van esély? Jött egy lánytól egy válasz hogy hasonlóan van mint én és ő is antiszoc gamer stb, így hát ráírtam....augusztus 21-től a barátnőm. Bármi sikerülhet :D
2018. okt. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
4-es vagyok)) Gratula 9 :D Szerencsés vagy. Én meg PUBG-be max ölöm a nő karaktereket, nem hogy beszéljek velük... Ez van..
2018. okt. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!