Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk! Hogyan szoktatok ismerke...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Hogyan szoktatok ismerkedni?

Figyelt kérdés
Mi a "módszeretek"? Egyáltalán mennyire igénylitek a társaságot, barátnőt?

2018. okt. 26. 21:43
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Sose szabad feladni..minden lánynak más az ideálja, sőt, a legtöbnek amúgy nincs is...és akármennyire is fura de a normális lányok nem a külsőt nézik hanem azt hogy mennyire vannak jól el veled, röviden ha aranyos kedves stb srác vagy akkor könnyebben megy, lehetsz akármilyen barlangi troll. (A barlangi trollok 70%-a kb csak magát látja annak, egyébként meg nem az)
2018. okt. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Hát, engem túlságosan megett a depreszió és évek óta nem is beszélek senkivel csak itthon ülök, és próbálom a gépnél elfoglalni magam, de ugy mivel itt is egyedül vagyok ezért kezd ez is unalmas lenni. Régen napi szinten mentem FS17-re is, de ki akarja napi 15 óra szimulátorozást egyedül tolni? Mindegy, én amugy se érzem magam jónak, nem hiszem hogy ilyen ember kellene valakinek.
2018. okt. 27. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Kérdés: Az aranyosnak-kedvesnek számít ha játékba és IRL is megvédeném az életem árán..? :D
2018. okt. 27. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Igen, de ezt tudatni is kell vele :P
2018. okt. 27. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Lényegtelen, nincs rá jelölt és nem is lesz. Jobb ember kell mindenkinek, mint én. Amúgy se szoktam ismerkedni sehol, sőt a kifejezetten ismerkedős oldalak szerintem meg max erőltetettek lesznek. Na mindegy, marad a suicide :D
2018. okt. 27. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Rossz a hozzáállás fiam.
2018. okt. 27. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Figyelj, én szerencsétlen vagyok, és nem érek én annyit hogy foglalkozzon velem valaki. Ha lenne esélyem akkor is max valami utolsó ribinél. Szoval kösz nem... Inkább a halál.
2018. okt. 27. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Ez nagyon rossz hozzáállás, és ezt te is tudod, ha nem változtatsz, akkor ugyanúgy maradsz a ganéban. Normális ember változtat, ha nem érzi magát jól. Próbálj nyitni a világ felé, mert az, hogy bezárkózol, kizárod a világot azt eredményezi, hogy a világ is kizár téged, aztán sírhatsz itt gyakorin. Tegyél valamit magad érdekében, vagy szimplán fogadd el, hogy egy gyenge jellem vagy, aki beletörődik a rosszba. Ha az utóbbit választod akkor meg ne rinyálj, mert attól nem lesz jobb, és még így névtelenül is lejáratod magad gyk-n(ami elég nagy achievement). Próbálkozz, nem egy embert ismerek aki szintén egy bezárkózott kocka volt(SŐT!, én is ilyen voltam), de volt egy céljuk -miszerint új, minőségi kapcsolatokat akarnak létesíteni(ez magába foglalja a barátnő szerzést is) - és sikerült nekik, mert időt/energiát fektettek bele.


Kérdezőnek is akarok válaszolni:

Ha itt az ismerkedés=társkeresés, akkor módszer -> én nem kifejezetten ismerkedni szoktam, alapjáraton mindenkivel csak barátkozni szoktam. Aztán, ha van egy leányzó, aki felkeltette az érdeklődésemet(ez is kb beszélgetések után szokott megtörténni) próbálom beszéltetni, megnevettetni, aztán a reakcióiból következtetve "haladok tovább". Szóval, ha nem nevet, kerüli a szemkontaktust vagy szimplán passzív akkor offolnám(feltételes, mert nagyon még nem volt ilyen). Aztán az ilyen randizós időszakban olyan helyre próbálom vinni, ahol még soha nem volt, vagy olyat csinálunk amit még nem csinált, hogy mindenféleképpen megmaradjon neki, mint emlék.


Másik kérdés: Alapvetően magányos farkasnak tűnhetek sok embernek(első bekezdéses kocka lét miatt gondolom) meg ambivertált is vagyok, ennek ellenére nagyon igénylem egy olyan személy jelenlétét az életemben aki támogat abban amit csinálok és szeret. Most pont nincs ilyen, elég nehéz időszak is ez most nekem, szomorú az egészben, hogy most nincs is időm ismerkedni. Talán jobb is így, hiszen időm se lenne lánnyal foglalkozni. Ennek ellenére nyitott szemekkel járkálgatok, de most elkerülnek azok a lányok, akik bejönnek.:)

2018. okt. 27. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
És egy ilyen nyomoréknak szerinted összejönne valami? Nincs ilyen depressziós lány, aki nem ugy gondolkodik hogy ezzel-azzal is lefekszik stb. Nincs nekem való, én meg főleg nem vagyok való senkinek.
2018. okt. 27. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Így van. Ameddig így gondolkodsz valóban nem fogsz senkinek sem kelleni. Mindenkinek meg van a lehetősége a változásra. De egyébként valóban, könnyebb semmit se csinálni. Az is egy út.
2018. okt. 27. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!