Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol lehetnek ilyen emberek/köz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehetnek ilyen emberek/közösség? 17F

Figyelt kérdés

Egyre többen kérdezik az oldalon, hogy miért nincs senkijük... Talán azért mert nem igazi szeretetre vágytok, hanem csak akartok valakit magatok mellé.. Na én most pont olyan helyet keresek, ahol talán meg lehetne ismerni hozzám hasonló embereket. Én depressziós vagyok, és eléggé a végét járom, nem is értem miért próbálkozok, de a sok sablonszöveg elérte az eredményét... Biztos vannak még olyan emberek akik nem csak "divatból" akarnak valakit maguk mellé, hogy a 10millió facebook ismerős előtt "dicsekedjenek" valakivel, biztos vannak még hozzám hasonló elkeseredett emberek akik csak szeretetre vágynak csak 1 bizonyos valaki mellett. De hol? Tudom KB milyen lehet ez, akiket eddig megismertem és hasonlóak mint én, ők se aktívak sehol, se facebook se közösségi oldalak se IRL, akkor mégis hol találhat valaki ilyen lányokat? (Tudom, ha kifejezetten keresel valakit az erőltetett meg valószínűleg ez is csak egy fail, de hátha kapok egy jó ötletet, egy csoport vagy ilyesmi.)

Kösz ha végig olvastad, és ha hasonló vagy kitartás.

Gl



2018. okt. 29. 16:53
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Hát ezaz... Egyet se látok, egyet se ismerek.
2018. okt. 29. 18:16
 12/27 anonim ***** válasza:
Ismeros pesszimizmus,tegnap nem veled beszelgettem?🤔🤨
2018. okt. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
60%
Szia! Szerintem nem feltétlenül muszáj magad mellé egy depresszióval küzdő lány hanem egy élet vidám ,hogy felfedezd az élet apró örömeit/L
2018. okt. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 A kérdező kommentje:
Az még elő is fordulhat. Elég sok emberrel beszéltem már 2x is ..
2018. okt. 29. 18:22
 15/27 anonim ***** válasza:
100%

Adjon Isten! Emez most igen érdekes, s elgondolásra, megfontolásra érdemes válasz lészen. Forgatom kend sorait, látni benne sok mindent, mik mások szívét-lelkét szintúgy nyomják, más mértékben. Folyamba terelem gondolataim...


Vannak az életben pillanatok, amikor menthetetlenül egyedül vagy. Ilyenkor hiába van társad, hiába van családod, hiába vannak barátaid: egyedül vagy. Bizonyos kérdéseket egyedül kell megoldanod, senki nem segíthet rajtad, senki helyetted el nem végezheti. Kifejezhetem ezt úgy is, hogy vállalnod kell valamit az életből, valami kockázatot, valaminek a felelősségét, egyedül, a magad erejéből. Tehát! Bármennyire is azt gondolod, érzed most, hogy ha lenne valaki melletted, az segítene és felhozna. Gondoljon kend bele kicsit jobban. Tükör lenne a másik, hisz ugyanazokkal a gonokkal küzd, ugyanaz a letargia övezi körül lelkét, hogy lenne hát képes segíteni, ha magán se tud odabent? Adva vala a gondolat, mely valamelyikőtök fejében hamarost fordulna: "nem vagyok elég jó neki, biztos miattam ilyen, nem tudok segíteni neki, szar vagyok, nem tud szeretni" és még napestig sorolhatnánk kifogások és negatív gondolatok végeláthatatlanságát. Jó lenne ez így? Segítene bárkin is? Vajh' ki hiszi ezt?

Téved jóuram. Először magán kell segítenie. belülről erőt meríteni, fokozatosan felkelni odalentről. Kiganézni az ólat, elkotorni a szemétdombot...

Nálamnál okosabb emberektől idéznék, igazakat, tanácsul.


"Minden talajban megterem valamiféle virág. Minden napnak van valamilyen öröme. Neveld rá a szemedet, hogy meglássa azt."



"De hát nem vagyok én olyan jó ember sajnos, hogy megszeressen valaki... AZtán meg hozzám illőt még csak nem is látok.." -> "Semmi sem fontos az emberi lélek betegségeinek kezelésénél, egyedül csak az, hogy a beteg higgyen. (...) És főként: higgyen a saját gyógyulásában. Abban, hogy célja és föladata van még az életben, amit el kell végeznie. Aki mindezt nyújtani tudja a betegnek, az gyógyít."


Kérdem hát: Ezzel a hozzáállással kiben ébreszted fel a gyógyuláshoz szükséges hitet? Míg csak a rosszat látod magad körül, - holott biztosan akadnak jó dolgok is, csak a depresszió búbánatos, ködös fellegei rejtik el őket - hogy, miből lennél képes egy másik beteg léleknek gyógyulás táptalaját nyújtani?


Érti kend mire próbál betyáros mivoltom rávilágítani?

Tenmagadat kell rendbe rakni először. Odabent, lélekben-szívben. Hogy a kis herceg szavai is megteremjenek: "Jól csak a szívével lát az ember. Ami igazán lényeges, az a szemnek láthatatlan."


S midőn elkezdi kenduram ezt a szemit is használni, igazán meglátja majd azt, mire vágyódik épp. S megérti a szerelmetességet.

A szerelmetesség magában foglalja a szerelmet és a szeretet, egykor nem véletlen mondták azt, hogy szerelmetes, szerető Krisztusom, mert szerelem és szeretet azonos tőnek a szere. Nem véletlen beszélünk szertartásról,Egykoron ha valami zavar támadt akkor azt szerbe szedték,későbben rendbe,és ebből lett a rend- szer, aminek valóban kellene hogy szer-tűztelete azaz tisztelete legyen, de a középszer más mérce szerint mér mint a nagyszer. Vagy a szernek napjáról szólva a Szerdáról aminek köze sincs a szláv szredához.Vagy a szintén szlávnak tartott szercéhez azaz szívhez, a furcsa azonban csak az hogy az érzőszerv ami a szerves szervezetben van ami szív, olyan mint egy szelence (nigorizáció nem ütközik nyelvtani szabályokba), ami tiszta szerencse ha van kedvesed azaz szerelmed megkérded tőle szerecce,elvileg ez hibás de v.ö a szercével azaz szívvel aztán gondolkozz el egy kicsit az ún jövevényszavak századok óta belénk sulykolt hazugságán,meg más dolgokon is,például azt amit leírtam fordítsd meg és ugyanilyen logikával cáfoljad.Itt ne keress politikát pusztán logikát.

Elkalandoztam a tábortűz mellett, legyen hát vége a mesének, kend meg szűrje ki a lényeget: Míg tenmagába rendet nem tett, adni, se fogadni nem tud szerelmet, szeretetet. Lent vala már borújának gödrében, lejjebb nem kerülhet, hát mondja meg: ha megpróbálkozik felállni, mit veszíthet? Nyerni ellenben annál többet... Mérlegeljen, s mi fontosabb: cselekedjen. Ifjú még, ideje akad, trenírozza magát, ahogy csak tudja. Eredménye lészen... S mikor visszanéz, érteni fogja: "Megtanultam, hogy mindenki a hegytetőn akar élni, anélkül hogy tudná, hogy a boldogság a meredély megmászásában rejlik."

2018. okt. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:

Értem én mire cíloz' kend, de szerintem ez akkor se így van. Szerintem ha van aki magáhozölel és szeret, akkor máris több írtelme' van változni, és kigyünni' a szrbú'. Én ki tudnék gyönni', ha akarnék. De nincs miért, vagy kiért. Nem látom az értelmét.. De ha lenne valaki, akkor biztos azon lennék hogy jobbnak látom eleve azt is hogy élek, és tudjak segíteni neki.

Kösz a választ amúgy kenduram

2018. okt. 29. 21:19
 17/27 anonim ***** válasza:
Nincs miért, vagy kiért? Önmagadért tán nem éri meg? S ezáltal megmutathatja kend igaz valóját, mi csábosabb a női nem számára, mint ama pesszimista jelenlegi. A napfelkelte akkor is szép, ha egyedül ébreszti az embert erdőszélen, s mikoron dunnyha alatt leány is szendereg. Lehet önreőből is élvezni az életet és szerét ejteni szeretetnek.
2018. okt. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:
Nem, magamért nem éri meg. úgy érzem hogy senkit se érdekel mi van velem, és nem lehet engem szeretni. Soha senki nem szeretett és nem is tudott megszeretni. Ez a fő problémám, ezért mondom hogy akkor nekem minden megváltozna, és úgy már én is tudnék jobban segíteni.
2018. okt. 29. 21:48
 19/27 anonim ***** válasza:
Felteszem hát a kérdést: ő miért fog akkor téged szeretni? Eme szer szépsége a kölcsönösség is egyben. Adni és kapni.
2018. okt. 29. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
Nem tudom, épp ezaz.. Ha semmit nem tudok én se szeretni magamba, addig én is ugy vagyok vele hogy nem éri meg, mert más se tud semmit szeretni bennem... De mindegy, reménytelen... Ez volt az utolsó hogy megpróbáltam valami az életembe. Azért kösz a válaszokat, sziasztok.
2018. okt. 29. 21:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!