Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol lehetnek ilyen emberek/köz...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehetnek ilyen emberek/közösség? 17F

Figyelt kérdés

Egyre többen kérdezik az oldalon, hogy miért nincs senkijük... Talán azért mert nem igazi szeretetre vágytok, hanem csak akartok valakit magatok mellé.. Na én most pont olyan helyet keresek, ahol talán meg lehetne ismerni hozzám hasonló embereket. Én depressziós vagyok, és eléggé a végét járom, nem is értem miért próbálkozok, de a sok sablonszöveg elérte az eredményét... Biztos vannak még olyan emberek akik nem csak "divatból" akarnak valakit maguk mellé, hogy a 10millió facebook ismerős előtt "dicsekedjenek" valakivel, biztos vannak még hozzám hasonló elkeseredett emberek akik csak szeretetre vágynak csak 1 bizonyos valaki mellett. De hol? Tudom KB milyen lehet ez, akiket eddig megismertem és hasonlóak mint én, ők se aktívak sehol, se facebook se közösségi oldalak se IRL, akkor mégis hol találhat valaki ilyen lányokat? (Tudom, ha kifejezetten keresel valakit az erőltetett meg valószínűleg ez is csak egy fail, de hátha kapok egy jó ötletet, egy csoport vagy ilyesmi.)

Kösz ha végig olvastad, és ha hasonló vagy kitartás.

Gl



2018. okt. 29. 16:53
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
Hass, alkoss, gyarapítsd tenmagad, s máris elindultál a meredélyen fel
2018. okt. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim válasza:

Élvezettel olvastam a korábbi, nagyívű hozzászólást és alapjában véve egyet is értek vele, de a te eseted lehet annyira speciális, hogy nem egészen illik rád.

Ismered a mesét a békáról, akit a királylány egy csókkal királyfivá változtatott? A szeretet-szerelem erejéről szól. Csodát tehet akár a végsőkig leromlott emberrel is.

Csakhogy a gyakorlati megvalósítása igen nehéz!

Ha azért vagy depressziós mert magányos vagy, akkor jót tenne egy szép kapcsolat, de ehhez olyan lány kellene, aki szintén a szeretethiány miatt depressziós. Ez az, amit, (akit) nehéz megtalálni.

Sok nő depressziós, akinek mindene megvan, körül dongják a férfiak, szerelmesek belé sokan, és gazdag is, mégis az öngyilkosságon töri a fejét. Ha ilyennel futsz össze, akkor ízekre szeditek egymást rövid idő alatt. Örökös veszekedés, vádaskodás, türelmetlenkedés és hasonlók.

Neked olyan lány kellene, aki olyan, mint te vagy, akinek a szereteten kívül semmi más nem hiányzik.


Hogy hol találod meg? Talán itt. Ez ugyan nem társkereső, de kérdezni szabad bármiről. Ha ide kiírod a lényeget, lehetőleg tömörebben, mint most... akkor talán lesz, aki válaszol.

2018. okt. 31. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 A kérdező kommentje:
Köszi, egyet értek. Első sorba a véleményetek érdekelt. Amugy egyet is értek KB mindenkivel aki írt. Igaz hogy a te válaszod az ami rám a leg igazabb és a legjobb tanács, de ezt eddig én is tudtam. De nem találni ilyet. Bár, random egy hasonló lányt megismertem, csak na.. Van egy kisebb hiba, ami talán nem akkora "gáz". Viszont ezen kívűl nem sok esélyt látok.. Valljuk be, akik ilyenek mint én, vagy nem is mernek rámírni (sajnos) vagy fel se jönnek IDE SE... Ahogy máshova se.. Igazából én is csak az utolsókat rugom azért jöttem fel :C
2018. okt. 31. 00:49
 24/27 anonim ***** válasza:
Átérezlek. Pont ebben a cipőben járok, de kicsit beletörődtem, hogy nem nagyon bírnak. Nem csak csajok, úgy effektive senki, családon kívül. Keress valami elfoglaltságot, járj el csoportos foglalkozásokra (dráma szakkör, kórusok, meg hasonló lónyálak amikben ismerkedhetsz), ha nem találsz semmit ami érdekel, hobbik leveszik a figyelmed még az ilyenekről- én például a motorokba és a zenébe fektetem a szarabb napjaimból a stresszt. Ha ez se jó, gondolom szeretsz gépezni- ha nem találsz semmit dobj egy üzenetet Discordon és tolunk egy két R6-ot :D ( Dimitry.#3995 )
2018. nov. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Szevasz Gamer dude :) PUBG-zek, R6 sajnos nincs, bár csak felbszna szerintem :D Sehova nem járok el, 8általánosom van, magántanuló voltam, és igen, ilyen szinten rosszul vagyok emberek között... Egyébként nincs is ami érdekelne.. kedvtelen vagyok, most pár napja nem egyedül szívok PUBG-be és ennyi a lefoglaltságom KB. :/
2018. nov. 2. 22:04
 26/27 anonim válasza:
én olyan vagyok mint te sőt szerintem rosszabb is...de én nem ajánlom fel hogy beszélgess velem mert csak jobban beleviszlek a depresszióba..
2018. nov. 6. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:
Pedig nyugodtan írhatsz. Ennél mélyebbre nem húzhatsz. Hajrá :) Max én húzlak kicsit feljebb
2018. nov. 6. 21:59
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!