Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon ciki ha 43-as lábaim...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon ciki ha 43-as lábaim vannak lány létemre? Gátlásos vagyok emiatt, néha szekálnak is vele.

Figyelt kérdés
Van más lány is, akinek ekkora lába van? Ti nem szégyellitek? A pasikat ez nem taszítja? Én nem igazán szeretek mezítlábazni miatta, és a fiúk elől is takargatom.. 18/L

2018. nov. 3. 12:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

41/42 és lábam van

Engem nem zavar!és ha valaki a lábam miatt utasít vissza azt csak arcon nevetni fogomXD

2018. nov. 3. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim válasza:
0%
egyáltalán nem zavaró, privátban szívesen adok tanácsokat!:)
2018. nov. 3. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Privátban milyen tanácsokat lehet adni egy 43-as lábhoz? :D Ugyanúgy kell ápolni mint bármelyik másikat. És nem, nem taszító egyàtalàn. Ez pont az a testrész, aminél a méret nem számít a legkevésbé sem.
2018. nov. 3. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
ok, szívesen beszélek privátban, főleg, ha valaki szintén nagylábú
2018. nov. 3. 12:46
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
#4: Egy rakás lábfetisiszta fog rád írni,meg se nyisd.
2018. nov. 3. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván ha magas vagy, nem aránytalan. Nem ciki, szerintem egy bütykös vagy büdös láb cikibb, akárhányas méretű.
2018. nov. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
Nem ciki, sőt vannak olyan nők akiknek ennél jóval nagyobb lábuk van, pl: az osztrákoknál, németeknél a cipősboltokban csoda, ha találsz a női részlegen 38-asnál kisebb cipőket, de 40 fölött nagy a választék.
2018. nov. 3. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Hagyjuk már, akinek ez problémát okoz (és emiatt nem akar ismerkedni veled), az elég fura egy ember lehet, és nem is biztos hogy baj, ha ezeket az embereket kihagyod.

Aki meg emiatt szekál, az meg csak a saját gyökérségét mutatja be. Le kell sz*rni.

2018. nov. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Nagy lábon élsz az tuti :D Tudnád hordani a cipőimet :D

Amúgy egyáltalán nem gáz, aki emiatt elitélne az tuti kattant


22F

2018. nov. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Csak én nem szoktam a csajok láb méretét nézni?? Még a vádlit, válat, combot, kart szoktam, de hogy a láb méretét.

Szerintem ilyenek miatt ne izgulj.

2018. nov. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!