Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 18 évesen még nem volt barátom...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

18 évesen még nem volt barátom. Mi a gond?

Figyelt kérdés
Voltak fiúk, akik ossze akartak jönni velem, de mind éretlen volt, és én nem erre vágyom. 2 évig tetszett egy fiu, végül elmondtam neki, és visszautasított. Ez kicsit csökkentett az amúgy is hangyányi onbizalmamon. Sportolok, nem bulizom sokat, rendesen tanulok. Mit tegyek, hogy nyitott legyek és észrevegyenek a fiuk?
2018. nov. 3. 17:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Januárban leszek 20, és nem volt még barátnőm. Nem érzem cikinek, inkább legyen egész életemben egy barátnőm, mint hogy havonta másik lánnyal legyek együtt. Ne aggódj, ha eljön az igazi, akkor tudni fogod. A legtöbb fiúnak imponál, ha nem volt előtte 8-10 pasid. Fel a fejjel :)
2018. nov. 3. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Miért lenne mindenképpen gond? Élőben engem sem szoktak észrevenni, ilyenkor szokott szóba jönni a net. Vannak társkeresők is, simán érdeklődés alapú csoportok. De volt már, hogy ezen az oldalon ismertem meg végül személyesen is embereket.

24

2018. nov. 3. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
0%
Az egyik válaszba igaz, hogy jobb ha nem volt senkid. például nekem se volt, nem is kéne olyan akinek már volt.
2018. nov. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
61%
Majd lesz, emiatt nem kell aggódnod.
2018. nov. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 Candi_ce ***** válasza:
7%
Alak formáló ruhát vegyél fel ami kiadja az alakod ugyanakkor nincs ki semmid. Próbálj lazán flörtölgetni fiúkkal de ne add oda magad és akit elküldessz magad mellől és továbbra is utánad megy na az lesz az igazi! 😁😁
2018. nov. 3. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
3-vagyok)) 5ös ez hülyeség, ahogy van. Minek formálja az alaját, olyan ribinek akarod öltöztetni amilyen a többség? Ha meg valakit elküldenek, személy szerint mondjuk nekem nem lenne erőm utána nyomulni valakire.. Az kéne, hogy mindenki adja magát, és ne a külseje miatt szeressék, de ha nektek ez kell, akkor "boldog" életet...
2018. nov. 3. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Az első...igen...én nem tudnék összejönni egy olyan lánnyal,akinek sok palija volt...:) Akkor se ha nagyon sikertelen multam volt a nőkkel.

Ne görcsölj,nyugi.

2018. nov. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
100%
20 éves fiú vagyok és nekem sem volt. De nem szabad emiatt keseregni.
2018. nov. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

3-vagyok)) Lehet hogy te 20 évesen bírod, meg is értem, én is bírtam eddig (17). Csak az a baj, hogy van akinek (például nekem is) semmi más öröme nincs az életbe, minden trash úgy ahogy van, és csak egy személy javítana, hogy egyáltalán felkelni legyen kedvem. Biztos csak az én hülyeségem, de én az egész élet és az egedüllét miatt már fel akarom adni az életet, mert eddig nem úgy tünt mint ha akármi értelme is lenne.. Az egésznek... Amúgy nem önsajnáltatás, de ha egész életedbe senki sem szeret és semmi jó nincs veled, ti is így vélekednétek, és igen, ilyen fiatalon is még RITKÁN gondolkodhat úgy valaki, hogy csak egy ember mellett szeretne maradni.

17f

2018. nov. 3. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim válasza:
#9: Szerinted nekem olyan jó életem van? Elfogadtam, hogy nem érdeklem a lányokat és kész. #8
2018. nov. 4. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!