Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vajon lesz nekem valaha...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon lesz nekem valaha valakim? (kövérség)

Figyelt kérdés

Sziasztok!

17 éves vagyok, lány és eléggé magányos. Van egy olyan érzésem, hogy sosem lesz párkapcsolatom.


Azt hiszem, a külsőmmel és a személyiségemmel is csak elijesztem a fiúkat.


160-163 cm vagyok és 68 kg. Elég széles a vállam is, a karom is, de kicsik a melleim. A combom pedig vastag.

Így pedig nagyon furcsának látom magam a tükörben... Mint egy torz lény...


Személyiségemben visszahúzódó vagyok, mindig feszülten érzem magam, ha idegenekkel kell beszélnem.

Folyamatosan csak beégetem magam, ha valaki olyannal beszélek, aki egy kicsit tetszik is vagy csak egyszerűen nem sokat beszélünk.


Azt hiszem, az örök egyedüllét vár rám. Lefogyni még csak le tudnék, de a testfelépítésemen nem tudok mit változtatni, a mellem sem lesz nagyobb.


Szerintetek ilyen kinézettel lesz még valaha esélyem?



2018. nov. 9. 22:16
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%
Elmondom neked, hogy nalunk az osztalyban meg a legcsunyabb lanyok is meghazasodtak.
2018. nov. 9. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
90%

Csajszi no stressz. Az ismerősöm több mint 100 kg és a személlyisége is elég bizar mégis már volt jó pár pasija.

Én meg vékony vagyok és 0 barátom volt :D

Szóval nem ezen múlik.

17/L

2018. nov. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
78%
5 kg felesleg az semmi...
2018. nov. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
77%

Nekem van egy ismerősöm aki kb 100 kiló, ragyás arca van, visszahúzódó és már legalább 2 éve együtt van valakivel.

Egyébként a 68 szerintem nem számít kövérnek. Nem kell mindenkinek 40 kg-s csontváznak lennie :D

2018. nov. 9. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
87%
butaság.. nem vagy kövér, nem vagy torz - akkor lesz valaki aki elfogad, ha te is elfogadod magad, mert ez összefügg
2018. nov. 9. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
59%

Ez hülyeség. Gondolom azért írtad ki, hogy önbizalmat kapj, és ezt sok ember leírja neked, de ha neked ez jó akkor leírom én is. Én is 17 vagyok, és képzeld voltam már 90 kiló is. Azóta már fogytam, de nem tartom magam halál ronda srácnak, bár szépnek se. Barátnőm 0 volt, és szerintem elég rákereseni facebookon egy random lány névre, megnézni egy ribis profilképet, és szerintem nem kell elmondanom miért nincs barátnőm. Pedig hozzáteszem, ha lenne valaki aki szeret és elfogad akkor nem azon járna 0-24 az eszem hogy hogyan végezzek magammal, de ez egy másik sztori. A lényeg, 17 vagy, a 68 pont elmegy, és nézd a jó oldalát, ha lesz aki szeret, lesz mit fogni :) Ne vedd perverz szemétségnek, de szerintem jobb mint ha pálcika lány lennél. Külsőre szerintem az lehet ronda, akin liter számra van smink és úgy ölzötik hogy kintvan segge melle, mert az tényleg köpnivaló ocsmány. Ha meg párkapcsolatot akarsz, akkor arra várj aki a belsődet szereti, aki a külsőd miatt szeret csak kihasznál, annál meg gondolom egy átlag lány sokkal többet érdemel. És ja, ebbe az is beletartozott hogy a melled mérete se fog senkit érdekelni, ha nagy lenne az nagyobb baj lenne, mert ha mondjuk nekem barátnőm lenne, ami kb még viccnek is lehetetlen, akkor utálnám ha e-miatt megfordulnának mögötte, mert ha lenne az az egy lány, akkor csak az enyém, érted... Szóval erre felesleges ráizgulni, mert HÜLYESÉG. Egy jó tanács, képet ne küldj senkinek, szerintem nem kell elmagyaráznom miért ne..

17f, Sok sikert..

2018. nov. 9. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
86%
17 lány/ soha nem volt fiúm, nagyjából le se szarnak, nem vagyok csúnya szerintem de nem vagyok egy tipikus szépség sem. Vékony/ sportos/magas és a fiúk rám sem néznek...az egyik volt általános sulis osztálytársam alacsonyabb nálam és nagyon túlsúlyos... mégis van pasija ráadásul jóképű szóval ha akarsz akkor fogyni, a saját egészséged érdekében és azért hogy legyen onbizalmad
2018. nov. 9. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
59%
6-vagyok)) Akkor te is értelmes lány lehetsz 7-es. Örülök hogy vannak még olyan lányok akik nem akarnak ribik lenni
2018. nov. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem nem tizen évesen dől el, hogy lesz-e valakid vagy sem az életben.

Nem tudhatod, hogy mit hoz a jövő...

De elég sokat olvastam arról, hogy sokan nem bírják magukat elfogadni és hogy mindig minden percben arra gondolnak, hogy legyen valakijük, de egyedül vannak és mivel eddig nem sikerült, ezért kezdik feladni a dolgokat és utána már élni sem akarnak...

Én egy 17 éves túlsúlyos lány vagyok és úgy érzem egyedül maradtam, hiszen most nincs mellettem senki (nem párkapcsolatról van szó most) és a barátaim is köddé válltak, az osztálytársaim megutáltak, a családom is megutált.

Én sokat olvastam a pszichológiáról és mivel tudtam, hogy lélekben eléggé sérült vagyok, így fejlesztgettem magam, ami erőssé tett.

Most, hogy senki nincs mellettem és egyedül érzem magam, így is arra koncentrálok, hogy a jövőben eléjek dolgokat, hogy legyenek tényleges barátaim, stb...

Annyira össze szedtem magam lelkileg, hogy ez sem tud megállítani.

Én elfogadtan magam olyannak amilyen vagyok és tisztában vagyok a tulajdonságaimmal is.

Szerintem nem érdemes ezzel foglalkozni, hogy nincs senkid.

Ha nem érzed jól magad, akkor változtass magadon.Építsd önmagad belsőleg (neten sokat lehet erről olvasni...)

És szerintem nem kell ezen agyalni mindog hogy milyen lenne ha melletted lenne valaki vagy hogy mikor lesz barátod.

Ha rágörcsölsz és te magad nem fogadod elagadat így nem is lesz egyszerű...

Addig pedig próbáld meg magad mással elfoglalni.

2018. nov. 10. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
A túlsúlyosságot leszámítva, a többi rám is igaz, azok közül, amiket írtál. Szerintem még soha nem is tetszettem senkinek, de bízom benne, hogy majd később például mikor elmegyek egyetemre egy másik városba, akkor majd jobban lesz lehetőségem ismerkedni.
2018. nov. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!