Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan engedjem el ezt a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan engedjem el ezt a félelmet, vagy enyhítsem? (20/F)

Figyelt kérdés

Van egy lány a suliban(16,5) akibe nagyon bele zúgtam, ez egy esti képzés. Mindig úgy ülök, hogy lássam és párszor észrevettem, hogy amikor arra nézek Ő is hátra néz, vagy éppen már arra figyelt amikor én ránéztem és akkor ő előrefordul. Vagy éppen hátrafordul amikor nézem találkozik a tekintetünk és elfordulunk mind ketten. Viszont tudom hogy van barátja, de ahogy rá hivatkozott abból arra következtetek, hogy nem szereti. Amitől félek, hogy félre értem a jeleket és Ő nem így gondol rám, és akkor meg csúnyán beégek. Attól félek hogy kinevetnek a barátnőjével aki szintén osztálytársunk.


Bejelölni se mertem facebook-on, kérlek segítsetek.



2018. nov. 16. 11:57
 1/4 anonim válasza:
Én pl sokszor csak azért nézek ida, mert észreveszem, hogy a másik néz, és odanézek, hogy megint néz-e, meg hogy mi a fenét néz már megint.
2018. nov. 16. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez egészen más, látom hogy hátrafelé néz egy ideig, majd ha ránézek visszafordul.
2018. nov. 16. 16:19
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem beszélj vele, hívd el valahova aztán lesz ami lesz. De csak ha tényleg megér neked ennyit mert az tény, hogy nagy pofáraesés lehet a vége.
2018. nov. 16. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Hát tartsd tiszteletben,hogy van barátja...biztos van más lány aki tetszik és single

19/l

2018. nov. 17. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!