Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit csináljak? Egy fiú nagyon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? Egy fiú nagyon rám van akadva, de nekem már kezd kínos lenni és nem akarok tőle semmit.

Figyelt kérdés

Az iskolában van egy fiú, akinél először csak annyit vettem észre, mintha nézett volna, de nem voltam benne biztos, ezért nem tulajdonítottam ennek nagy jelentőséget.

Aztán elkezdett üzeneteket írni nekem, először valami kapcsán, aztán csak úgy, hogy szeretne jobban megismerni, szimpatikus vagyok, kérdezgetett ezt-azt, minden nap rám írt, de a suliban nem jött oda hozzám külön.

Aztán a múltkor meg “véletlenül” mellém ült, mert az ő helyén ültek és 2 üres hely volt, az egyik mellettem. Így órán is együtt kellett dolgoznunk egy feladatnál. A feladat megoldása után folyamatosan beszélt hozzám, minden féléről, már figyelni nem tudtam tőle és kicsit zavart. A haverjával meg folyamatosan csetelnek óra alatt, attól tartok, hogy rólam is, ez pedig nagyon zavar. Mintha valami olyasmit mutogatott volna a haverjának, hogy sikerült beszélnie velem. Lehet, hogy már több embert is belevont a kis akciójába, hogy felszed engem, vagy nem tudom.

Egyszer megkérdezte, hogy van-e kapcsolatom, mondtam, hogy nincs és most nem is szeretnék. Azt hittem, ebből leesik neki valami, de úgy látom, nem!

Mára pedig bulit szerveztek többen is, egyébként ő volt ennek az egésznek a kitalálója. Én ma tényleg nem tudok menni, de ha ráérnék sem mennék, mert utálom a bulikat. Erre rámírt, hogy sajnálja, hogy nem tudok menni, de jövő hétvégén csinálhatunk valamit, ha akarok. (nem tudom ezt úgy értette-e, hogy többen vagy kettesben.) Nem, egyáltalán nincs kedvem és most fogalmam sincs, hogy erre mit válaszoljak, mert mindig kitalál valamit. Azt nem írhatom le, hogy “nincs akarok” mert bunkóság, viszont nem akarok magamnak sem rosszat. Nem is akarok vele elmenni, mert nem akarok tőle az ég világon semmit. Nem is lenne időm most egy kapcsolatra, annyi minden másra kell koncentrálnom, mellesleg nem jön be, külsőre se, a személyiségünk pedig teljesen más.

Minden nap együtt kell lennünk, nem akarom, hogy csúnya vége legyen és hogy pletykáljanak rólunk. De nekem így annyira rossz érzés minden nap bemenni a suliba, hogy ki tudja, mit talál ki és kínos helyzetekbe hoz. Így, hogy egy légtérben vagyunk, elég nehéz lerázni.



2018. nov. 16. 12:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Egyszerű :) Mondd meg neki, hogy szeretnél tiszta vizet önteni a pohárba. Nem szeretnéd megbántani, de te nem szeretnél ebbe jobban belemenni. Esetleg nyomatékosíthatod azzal, hogy esetleg barátok lehettek.


Ez a mondat lehet rosszul fog esni, de a lányok általában így jelzik a srácok számára.


F/23

2018. nov. 16. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Megmondod neki , hogy te még nagyon kicsi lánynak érzed magad a fiukhoz és inkább a minimaxot nézed a tv-ben vagy barbis videókat. Nincs ebben semmi szégyellni való.
2018. nov. 16. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Utálok mindent válasza:
Mi fiúk szeretjük az egyszerű dolgokat mond meg hogy nem az eseted egy kicsit szebben és egy kis körítéssel és a végén mond még azt pl hogy "ettől függetlenül nagyon aranyos vagy és nyugodtan próbálkozz másnál"
2018. nov. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nincs más mód csak legyél kicsit határozottabb ! Egyszerűen mond meg neki hogy nem tetszik neked és hagyjon a továbbiakban békén .
2018. dec. 2. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!