Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit tegyek ha barátot akarok?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha barátot akarok? Többi lent!

Figyelt kérdés
Nem vagyok egy ronda lány volt is már egyszer barátom, nem volt túl hosszú ideig mert,ő már tovább akart lépni egy hét után én meg azt nem akartam még és szakítottunk de akkor még fiatalabbak voltunk két évvel. Lassan 18 leszek és már szeretnék és barátot aki nem csak kihasználni akar. Voltak többen is akik érdeklődtek irántam de ők még egyáltalán nem jöttek be nekem.
2017. okt. 19. 17:16
 1/3 anonim ***** válasza:
35%
Talán add lejjebb az igényeidet. Szőke herceg fehér lovon csak a mesékben létezik kicsi lány...
2017. okt. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Gyere össze velem. ¬_¬
2017. okt. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ne feszülj rá! Rengetegen vagyunk normális srácok, akik érettebben állunk hozzá ehhez a témához, viszont mi éppen ezért szintén kicsit nehezebben lépünk. Én például abban hiszek, hogy először meg kell ismernem valakit kicsit jobban, és csak azután lehet kapcsolaton gondolkodni (vagy éppen elvetni a gondolatot).


Egyébként meg a sok jelentkezővel kapcsolatban, nem lehet azzal mit kezdeni ha valaki nem tetszik, a mércét lejjebb vinni sem egyszerű, hiszen ha nem tetszik valaki akkor nem lehet magadra erőltetni hogy na de mégis jó lesz ő nekem, de azért valamennyire a realitások talaján kellene maradni. Brad Pitt nem fog leszólítani, ha meg igen, akkor nem csak téged, és ezzel el is döntöttük a bizalomkérdést :)


Ha rám hallgatsz, pár évvel magad felett keresgélsz. A 20-22 évesek között van már olyan aki legalább részben férfinak nevezhető, tisztelet a kivételnek, de 17-18 körül azért még nincs ez így :) 20f

2017. okt. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!