Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szerintetek megéri próbálkozni...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megéri próbálkozni egy ilyen lánynál?

Figyelt kérdés

Bejön nekem egy lány nagyon,de inkább csak külsőleg(mivel még nem beszéltem vele),de úgy nagyon.Egyik évfolyamtársamról lenne szó,látásból szerintem tudja ki vagyok.Lényeg a lényeg,erről a lányról azt kell tudni,hogy rendkívül egoista és beképzelt,igazi méhkirálynő típus az ő osztályában.Egyik osztálytársam azt mondta,hogy nem normális az a lány,annyira túlzásba viszi ezt a flegma fennkölt stílust.Összességében népszerű a csaj,mivel sokat jár diszkóba,meg házibulikra meg ilyen helyekre,szóval van egy széles ismeretségi köre.Igazából nem tudom pasija van-e.Nincs kint se facebookon,hogy kapcsolatban lenne valakivel,sőt semmilyen árulkodó képet sem kommentet nem láttam,hogy lenne valakije,pedig gyakran frissíti az oldalát meg minden.Nekem nehéz lenne elhinni,hogy ilyen lánynak nincs senkije vagy még nem volt,mivel na.Bár lehet nem bírták elviselni a személyiségét vagy az is lehet,hogy ez a lány olyan 'tudjátok milyen' féleség lehet és azért nincs neki mert sok pasival van együtt nem párkapcsolati jelleggel,na mind1. Még nem ismerem szóval nem akarok ezen adatokból messze menő következtetéseket levonni. Én meg igazából,hát..kinézetileg elég sok + megerősítést kapó srác vagyok,magas,izmos(de nem az a kigyúrt/proteinszedő fajta),átlagos arc..összességében egy 8/10es férfi lehetek.Ő meg egy 9 es lány talán.Én ritkán járok szórakozó helyekre,mivel nekem van egy 6-7 fős szorosabb baráti köröm,meg néhány haverom és velük elvagyok,ezért nem járok diszkóba se ,mert minek.Meg én sokat is tanulok,emelt bioszra és fizikára is készülök,vagy ha nem arra akkor vagy kondizok,vagy szoláriumba megyek,vagy valamelyik haverom elhív mondjuk tekerni egyet.Szóval nincs akkora népszerűségem,mint neki,de elfoglaltságom azért igen.Mindenesetre szerintetek megérné egy ilyen lánynál próbálkozni?Nagyon beképzelt,de azért bennem is van érték.

18/F


2018. nov. 18. 13:22
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

A leírtak alapján belsőleg nem passzoltok.


Nekem az a tanácsom, hogyha próbálkozol akkor előtte játsz le magadban, hogy reagálnál , hogyha oda mész és bunkó lesz, lekezelő vagy érezteti, hogy te nem vagy elég jó hozzá vagy kapásból elutasít.

Nézd meg gondolatban, hogy ez mennyire esne rosszul, mennyire tudnád kezelni ezt a helyzetet.


Ha azt érzed kb 2 nap után elfelejtenéd ezt és csinálnád tovább a dolgaidat akkor próbáld meg.

Bár azt tudnod kell, hogy az ilyen lányok nem fognak alkalmazkodni hozzád, hanem elvárják, hogy te alkalmazkodj hozzájuk..

Tehát mondjuk pozitívan reagál, de elvárja, hogy minden héten el járjál vele bulizni, lehet eleinte még el is mennél vele, de mivel alapból te nem ilyen vagy egy idő után ez terhes lehet majd a számodra..


Én mindig akkor tudok jól reagálni egy helyzetre, ha előtte lezongorázom magamban a lehetséges végkimeneteleket.


És ha ezt lerendeztem magamban és felkészültem arra, hogy lehet nagyon negatív következménye is lehet az adott dolognak és arra megnézem, hogyan viselném, akkor utána sokkal jobban tudok rá reagálni és ha negatív is, sokkal könnyebben túllépek rajta.


Ellenben, ha nem készülök fel magamban csak elképzelem, hogy ez tuti sikerül és totál nem úgy sül el a dolog és én csak a pozitív részére készültem fel a dolognak, akkor sokkal jobban megviselnek a dolgok.


Hozzáteszem, hogy mondjuk egy dolgozatnál ahol csak rajtad múlik, hogy tanultál-e rá vagy sem ott más a helyzet.

De amikor egy másik fél is benne van a dologban amit akarsz, ott az ő döntése, gondolata is számít amit nem mindig könnyű befolyásolni.

Van akire tudunk hatást gyakorolni és van akire nem.

De ez én vagyok, minden ember másképpen működik, de hátha tudtam segíteni.


Szerintem a megfontoltság nem hátrány.


Játszd le magadban és utána hozz egy határozott döntést, hogy mit fogsz tenni és hogyan!

2018. nov. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Fhuu..utolsó,köszi,hogy így kifejtetted nekem,megy a zöld:).Igen,tudom.Nyilván nagyon nem esne jól,ha bunkó lenne velem.Szerintem amint ez bekövetkezik háton fordulok és nem váltok vele több szót.Szerintem egy délután alatt kiheverném a dolgot,nem tenné tönkre most ez az életemet.Csak rájönnék,hogy ő se hozzám való. Csak hát a másik opció miatt meg kell próbálni a dolgot,mert mi van,ha jól sül el az egész.. Ha nem csinálok semmit akkor meg soha nem tudom meg.Annál meg semmi se eshet rosszabbul,mert utólag bánni fogom.
2018. nov. 21. 16:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!