Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha a kinézetemmel nincs gond...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a kinézetemmel nincs gond akkor mi az oka hogy még sosem volt barátnőm?

Figyelt kérdés

Sokan az mondták hogy a kinézetemmel nincs gond.

De mégsem volt sosem barátnőm, pedig már 21 éves vagyok. De ha tényleg jól nézek ki akkor már rég kellett volna barátnőmnek lennie. Nem?


Nem vagyok társasági ember, sajnos. Szerintetek én hol tudnék megismerni egy lányt?


2018. nov. 28. 09:28
 1/7 anonim ***** válasza:
A kinézet nem minden, lehet, hogy egy idióta vagy és azért nem kellettél még senkinek sem (na meg ezért tenni is kell, nem úgy megy, hogy gondolsz egyet aztán az ott a csajod lesz)
2018. nov. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Szerinten nem vagyok idióta, csak csendes.

Csak az a baj hogy egy lányon sem látom azt hogy tetszenék neki.

2018. nov. 28. 09:56
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Mivel csendes vagy, visszahúzódó, nem társasági ember, akkor ne csodálkozz. 21 vagy, nem 12, növeld a bátorságod és az önbizalmad. A külső nem minden, és ahoz, hogy legyen valakid, neked kell tenned.
2018. nov. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Lehet csak nagyok az elvárásaid.
2018. nov. 28. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Csendes lehetsz, a kiabálással úgysem mész semmire, de ne légy néma!

Ahogy te róluk, a lányok is szeretnének többet tudni rólad, - ám ha nem beszélsz...

2018. nov. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

akkor a bemutatkozásoddal van gond... te butus


XY vagyok szén alapú életforma. A gerincesek törzsébe tartozom, testem molekuláris térképe minden egyes sejtmagomban megtalálható a Dezoxiribonukleinsavban, kódolt különböző purin és pirimidin bázisok párosításában. A szüleim megfelelő génállománnyal rendelkeznek így a kinézetemmel nincs gond.


Tökéletes összhangban működik az emésztő és endokrin szervrendszerem és a neuro-muskolo skeletális szervrendszereim is. Jó EQ-m IQ-m és DQ-m van nem vagyok hajlamos hasi elhízásra, rákos megbetegdésre, depresszióra, bipolaritásra, pánikrohamra, alkoholizmusra és dorgfogyasztásra így kiváló utódokat fogok neked nemzeni.


Szeretem a macskákat és a Slipkonotot!


No remélem ez jó lesz útravalónak (kacsintós szmájli) :))))

2018. nov. 29. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Lehet hogy a probléma nem ott van hogy nincs barátnőd. Lehet hogy van benned valamilyen probléma, ért valami gyerekkorodban például, és ha az megoldódik lehet hogy nem is kell keresned barátnőt hanem egyszerűen csak magától kialakul. Én szerintem kezdhetnéd fokozatosan. Először megpróbálhatnád magadat megismerni és egy kicsit jobban elkezdeni szocializálódni. Ezalatt nem azt értem hogy piálj egyfolytában. Szerintem ezzel érdemes kezdeni. Sok sikert!
2019. márc. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!