Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nincs meg az a plusz, velem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nincs meg az a plusz, velem lehet a gond?

Figyelt kérdés

Háttér történet:

Sosem volt komoly kapcsolatom. Leginkább átvertek,hazudtak, kihasználtak. Ez miatt eléggé elment a kedvem a kapcsolatoktól. Képtelen vagyok megbízni az emberekben. Próbálkoztam, látszólag minden jól ment, de mégis visszakoztak, vagy randik után, vagy még elötte.

"Nagyon bejössz, de nem érzem, hogy szerelmes lennék","össze vagyok zavarodva", "szerintem ez nem működne". Ilyeneket mondtak, vagy épp az iskolára fogták, hogy nem lenne idejük ect. ect.


Őszintén, elgondolkodtam s nem nagyon látom, hogy miért vágyom ennyire a kapcsolatra, nem érzem, hogy görcsösen ragaszkodnék, hogy legyen, de van bennem egy ilyen vágy, hogy megéljem ezt. Bár sok értelmét nem látom, hisz a tini szerelmek nem tartnak sokat,nem? Szerintetek várnom kellene,s majd huszonévesen gondolkodni ezen?


Többiek szerint jól nézek ki arcban. Sportos vagyok. Igyekszem kedves, nyitott lenni az emberekkel. Olvasok, nem hiszem hogy olyan nagyon buta lennék, hogy ez miatt utasítsanak vissza. Szerintetek?



2018. szept. 11. 14:37
 1/5 anonim ***** válasza:

Egyszerüen görcsösen keresed azt amit a filmek mutatnak + a hormonjaid is azt mondják hogy partner kell...


30 évesen ok ez a kérdés, ha addig nem lesz normális párkapcsolatod vagy nem volt egy hosszabb párkapcsolatod el lehet gondolkodni rajta, hogy esetleg veled lenne-e gond.

DE most még igazán fiatal vagy. Törekedj barátokra és ha egy partner adódik hát legyen. A szerelem egyszer csak meg fog találni, és akkor érezni fogod. Vagy is nem akkor fogod érezni inkább pár hét, hónap után tudod, hogy pont ö az akit akartál.


Èn is ilyen voltam mint te. Majd 25 évesen hozzámentem egy 5 éves kapcsolathoz... Minden ok volt, de messze menöleg nem szerelem, de görcsösen ragaszkodtam egy párkapcsolathoz.

Majd 26 éves voltam és szembe jött az igazi. ùgy ahogy volt elsodort magával. Válás és azóta boldog párkapcsolatban élek.

2018. szept. 11. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy igazad van. Köszönöm a választ!

További válaszokat várok, mindenkit meghallgatok.

2018. szept. 11. 15:10
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne görcsölj rá, még nagyon fiatal vagy. Nekem egészen 20 éves koromig nem volt igazi párkapcsolatom, mindig vagy viszonzatlanul voltam szerelmes, vagy elhitették, hogy kellek, aztán dobtak, vagy azt mondták, hogy "össze vannak zavarodva", "nem állnak készen", stb. Már azt hittem, szerethetetlen vagyok, de aztán jött valaki, aki megmutatta, hogy nem. Neked is jönni fog, hidd el.
2018. szept. 11. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Értem, lehet tényleg az a gond, hogy túlzottan rágörcsölök. Csak elgondolkodtató, mikor a 14 éveseknek is van kapcsolatuk, nekem meg nincs.
2018. szept. 11. 16:23
 5/5 anonim ***** válasza:
35%
Miért kell angolul használni a stb.-t ha van magyarul is? Ráadásul hibásan is használod nem ect hanem etc.
2018. szept. 11. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!