Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » S. O. S Hogyan ismerkedjek...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S Hogyan ismerkedjek meg vele ha mindig a barátnőjével van? (20/F)

Figyelt kérdés

Van egy 16 éves lány akivel egy képzésre járunk de még nem is beszéltünk pár mondatnál többet. Szeretném megismerni, de minden szünetben a barátnőjével van és óra alatt is mellette ül.

Nehezen tudok beszélgetést kezdeményezni, de ha egyedül lenne talán még menne is, de a barátnője valahogy nem bír engem és ez kölcsönös. Ezért nem is megyek oda hozzájuk, pedig már nagyon szeretnék kapcsolatot teremteni vele, mert ha nekem bejön másnak is és nem szeretném ez miatt elveszíteni a lehetőséget, de facebook szerintem nagyon személytelen ismerkedésre.


Ma 13:00-kor kezdődik az óra utána egy hétig nem látjuk egymást, megköszönném a gyors segítséget.



2018. dec. 4. 09:17
 1/7 anonim ***** válasza:
ha nem mersz odamdnni a barátnője miatt, akkor irj rá hogy:van e kedve meginni valamit a kėpzės utan?
2018. dec. 4. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
85%

Az 1-es válaszolóval nem teljesen értek egyet, mert ha a lány mindig a barátnőjével van, akkor bizonyára a képzés után is együtt távoznak. Nem biztos, hogy miattad, akivel eddig csak pár szót váltott, elválna a barátnőjétől.

Férfiként azt ajánlom, hogy menj oda, amikor együtt vannak és csak csevegnek, kérdezd meg, hogy hozzájuk csapódhatsz-e, miről beszélgetnek, kérdezd meg, hogy mennyire kedvelik a képzést stb. a többinél légy fantáziadús és beszéljetek arról, amit ők válaszolnak. Eközben inkább a kiszemelt lány felé nézve társalogj. Hívd meg őket egy pizzára, kávéra, süteményre, fagyira, ezt is inkább a kiszemelt lány felé fordulva, de néha-néha nézz a másikra is. Ebből mindkét csaj érteni fogj a maga szerepét. A barátnő biztosan nem lesz útban, még ha el is fogadja a meghívást, a csaj pedig vagy belemegy, vagy udvariasan talál kifogást. Ha ez az utóbbi következik be, akkor peched van és nézz más lány után.

Viszont ha most mégsem fogadja el (fogadják el, mert más programjuk van), de egy másik alkalmat elfogd, akkor élj ezzel a másik lehetőséggel. Aztán majd alakul, mint púpos gyerek a prés alatt. Sok sikert!

2018. dec. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

1es vagyok:az igaz hogy a baratnővel lehet együtt tavoznak, de valamit csak fog reagalni amiből kiderül hogy tetszik e neki a fiú. Az is lehet lerázza a barátnőjėt, vagy nem rázza le de azt irja a fiúnak hogy most nem alkalmas de ekkor vagy ekkor szivesen találkozna vele.


persze az is jo amit a 2. ír, de ha jol ėrzem ahhoz nincs bâtorsaga

2018. dec. 4. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Maradjunk annyiban, hogy mindketten szívünk szerint a legjobbat ajánlottuk a kedves, tanácstalan (talán gyakorlatlan, ezért bátortalan) kérdezőnek.
2018. dec. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
na mi lett vėgül..?
2018. dec. 4. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Most értem haza, szerencsére nem volt a barátnője ma, így tudtunk beszélgetni. Végül egymás mellé ültünk az utolsó 2 órán. Nem sikerült elhívnom még, nem akartam rámenős lenni, de jót beszélgettünk. Köszi a válaszokat.
2018. dec. 4. 20:45
 7/7 anonim ***** válasza:
ez kezdetnek jo.. sok sikert
2018. dec. 4. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!