Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol érdemes ronda arccal...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol érdemes ronda arccal ismerkedni, fiúként?

Figyelt kérdés
Én már próbáltam elég sok helyen, társkereső oldalakon, ismerettségi körömben, de nem jártam sikerrel sehol sem.
2018. dec. 4. 21:12
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
9-vagyok)) Szerencsések akik tudnak ismerkedni :D Good luck nektek :)
2018. dec. 4. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan már srácok... Én se vagyok büszke az arcomra, a mosolyom se tökéletes. De szerencsére nem ezen múlik minden. A természeted, a megjelenésed ugyanolyan fontos. Ha van egy kis stílusod és érzéked, hogy hogyan bánj a lányokkal nyert ügyed van. Kinézetem ellenére eszméletlen barátnőm van, és még tudok párat aki szívesen lett volna. Azt tudom javasolni bátran vállaljátok fel magatokat ÉLŐBEN és higgyétek el sikeresek lesztek! :)
2018. dec. 5. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Az utolsonak igaza van!!!!

Volt 'randa' pasim :)

2018. dec. 5. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
A volt barátomat mindenki csúnyának tartotta, nekem mégis ő volt a legjóképűbb a világon. Lehet közhely, de igaz, hogy a szépség relatív. 18/L
2018. dec. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
A testalkat fontosabb mint az arc !
2018. dec. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
9-vagyok) Ez hülyeség, külsőre az arc a leg fontosabb! De olyan nincs hogy csúnya arc, csak kivételes arc. Minden arcnak megvan valaki akinek tetszik :)
2018. dec. 6. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Megértelek kérdező, mert én sem kellék egy lánynak sem a kinézetem miatt. Minden lány elutasít, ezért sem volt még barátnőm, pedig szeretnék már, de a külsőm miatt reménytelen.....22/F
2018. dec. 6. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Azóta sem volt barátnőm... Utolsó vagyok........... 23/F (Idén leszek 24.....)
2020. máj. 30. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!