Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Én lennék a friendzone királya? F

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én lennék a friendzone királya? F

Figyelt kérdés
Szinte minden lány friendzone-ol,így elgondolkodtam azon,hogy kiérdemlek egy koronát. A friendzone király.
2018. dec. 5. 12:40
1 2
 1/15 anonim válasza:
Hány éves vagy milyen típusú lányok utasítottak vissza? (flegma gyerekes stb)
2018. dec. 5. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Hát mindenféle. Ronda,szép,flegma,kedves, minden formában. Nem tudom,hogy miért.
2018. dec. 5. 13:00
 3/15 anonim válasza:
hány éves vagy? (a nem akarsz pontos kort írni akkor legalább annyit hogy általánosba jársz gimibe egyetemre esetleg már dolgozol) így kicsit talán könnyebb megmondani de az első tippem hogy vagy félős vagy unalma vagy és így rád untak
2018. dec. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
unalmas bocsi az s lemaradt
2018. dec. 5. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Ja igen. 17 éves vagyok az lemaradt. Igazából mindjárt 18 szóval azért írtam ide a kérdést.
2018. dec. 5. 13:05
 6/15 anonim válasza:
100%
szerintem unalmas lehetsz vagy félős esetleg olyanokhoz közeledsz akiket nem érdekelsz olyanokkal próbálkozz akikkel könnyen beszélgetsz és nem nyomulósan kell eröltetni hogy válaszoljon is
2018. dec. 5. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
27%
Tudod, aki a "friendzone" szót használja, arról már megvan az ember véleménye. Magyar vagy, úgy is viselkedj. Másrészről meg, ha mindenki elutasít, veled van a probléma, nem másokkal.
2018. dec. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Lehet nagyon ronda vagy, vagy semmi olyan nincs benned amitol beindulna egy lány. Ez hülyeség hogy unalmas, elnegy buliba vagy valahova, ha jól néz ki és van egy férfias beállása, nem egy kis aranyos szerencsetlen megtud fogni egy kiscsajt.
2018. dec. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
86%

Jó, akkor megkoronázlak.

Tessék: 👑

2018. dec. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm kedves utolsó XD
2018. dec. 5. 15:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!