Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi lehet velem a gond? Interne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet velem a gond? Interneten mindenki letilt, valóságban pedig minden fiú/férfi elkerül (? )

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok. Szeretem az állatokat és a mikulást. Szeretek beszélgetni, ismerkedni, komoly párkapcsolatot is szeretnék már nagyon régóta. Eddig csak komolytalanban volt részem (persze nem miattam vált komolytalanná, hanem a pasijaim nem akartak tőlem semmit), ilyenkor már nem lehet azt mondani, hogy rossz embereket fogtam ki, mert kizárt, hogy az a sok pasi, akivel beszéltem, mind defektes lett volna... Velem lehet a gond?
2018. dec. 6. 13:27
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
velem is ugyan az van.. (17/L)
2018. dec. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
1# Sajnálom... :(
2018. dec. 6. 13:37
 3/23 anonim ***** válasza:
én is szerertem a mikulást :D
2018. dec. 6. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
74%

Először is kezdjük ott, én is 17 vagyok, és 17 évesen még nincs olyan hogy "pasi", szóval ezt szerintem egyből felejtsük is el. Másodszor pedig ennyi idős korba komolyan senki nem gondol semmit,én vagyok az a ritka kivétel akinek igenis vannak elvárásai egy lányhoz hogy ne olyan átlag kis literhányra sminkelt "gané" legyen, hanem elvárásaim vannak :D Na most mivel rettentő szar helyzetbe vagyok élet és lelkileg is ezért nekem max neten menne az ismerkedés, de ha itt GYK-n sikerül, és estleg CSAK arról van szó hogy segítenék mondjuk valami depressziós emberkének meghallgatnám mik történtek vele stb (17 év alatt szerintem bőven elég szart gyűjtöttem hogy segítsek) szóval ha akár csak segítenék hidd el engem se kedvelnek. Sőt, az elmúlt 3 napba csak 5en tiltottak le, mert én "szemét" megkérdeztem mi a baj hátha segíthetek. Szóval szokj hozzá, az emberek ilyenek sose fognak változni, mindenkibe ott van a parasztság, van aki mindenkivel az van aki szerencsére csak azzal aki megérdemli.


-Egy 17éves srác akinek annyi esélye sincs ismerkedni mint egy féllábú hajléktalannak- :'D

2018. dec. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Nem csak korombeliekkel ismerkedem. 30-asok, 40-esek is tiltanak, szóval mindegy...
2018. dec. 6. 16:28
 6/23 anonim ***** válasza:
4-vagyok hát ilyen idősekkel nem kéne pedig ismerkedni :D Az már csak a te bajod ha ennyi idősen tiltanak egy fiatal lányt szerintem. De nem ismerünk, szóval nem tudhatjuk mi lehet a gond
2018. dec. 6. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Tökmindegy hány évessel beszélek, mindig ugyanaz a vége...
2018. dec. 6. 16:32
 8/23 anonim ***** válasza:
4-vagyok) De 17 évesen mit akarsz 30-asoktól? :D Most őszintén... Az a baj hogy tényleg ne ismerünk, és ahoz hogy megismerjelek nekem is olyan nyomulós páwa gyökérnek kéne lennem és azt kéne mondanom ismerkedjünk stb. De nem ilyen vagyok. Így hát fingom sincs mi baj lehet veled. De eleve "gáz" ha ennyivel idősebbekkel is ismerkedsz (szerintem)
2018. dec. 6. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
78%
Lehet veled van a gond, lehet azokkal akikkel ismerkedni akarsz. Nem lehet megmondani, pár sor alapján nem tudunk hiteles képet alkotni rólad. Viszont összeszedetten fogalmazol, helyesen írsz, szóval már most jobb vagy, mint az itteni átlag. :)
2018. dec. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
0%

Van rajtad túlsúly ?


Akkor ne csodálkozz !

2018. dec. 6. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!