Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi lehet velem a gond? Interne...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet velem a gond? Interneten mindenki letilt, valóságban pedig minden fiú/férfi elkerül (? )

Figyelt kérdés
17 éves lány vagyok. Szeretem az állatokat és a mikulást. Szeretek beszélgetni, ismerkedni, komoly párkapcsolatot is szeretnék már nagyon régóta. Eddig csak komolytalanban volt részem (persze nem miattam vált komolytalanná, hanem a pasijaim nem akartak tőlem semmit), ilyenkor már nem lehet azt mondani, hogy rossz embereket fogtam ki, mert kizárt, hogy az a sok pasi, akivel beszéltem, mind defektes lett volna... Velem lehet a gond?
2018. dec. 6. 13:27
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Igen veled van a gond.
2018. dec. 6. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:

xdd

az a mikulàsos rész most komoly? lol

17/l

2018. dec. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

A fiuk "defektesek" nem nőttek még fel. Elég fiatalon voltak már "kapcsoltaim" mind kudarc és csalódás az ellenkező nemmel. Aztán 16-7 évesen "beleestem" egy srácba (velem egy idős). Egy telefonos játékban ismerkedtünk meg, majd át fb. Volt kis udvarlás stb. aztán ketté váltak útjaink mivel túl messze laktam

(250km) majd lett pár futó kapcsolatom ami borzalmas volt. 2017 végén újra elkezdtünk beszélgetni. Majd randi... és most is boldog távkapcsolatban élünk, ami hamarosan nem lesz távkapcsi. Szóval ne add fel.

20/L

2018. dec. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!