Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, nektek miért akkora...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek miért akkora probléma, ha egy lány túlsúlyos?

Figyelt kérdés
Miért finnyáskodnak ennyien? Én sosem ez alapján választottam magamnak párt...
2018. dec. 6. 20:45
1 2 3 4
 1/34 anonim válasza:
Nekem nem az. 17/f
2018. dec. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
94%

Ha a személyisége nem az a tipikus "sablonlány", akkor nincs baj vele.

Ezen az oldalon olvastam az én egyik kérdésemnél: "A külső megfog, a belső megtart".

Ha téged zavar, a túlsúlyosság, tudsz rajta változtatni, de ne mások, csak magad miatt.

(17F)

2018. dec. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 A kérdező kommentje:
Engem nem zavar a túlsúlyom.
2018. dec. 6. 20:53
 4/34 anonim ***** válasza:
54%

Lányok, nektek miért akkora probléma, ha egy fiú alacsony?

Ráadásul a túlsúlyt le lehet adni, csak akaraterő kérdése, a magassággal viszont nem tudsz mit kezdeni.

2018. dec. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
83%
Engem nem a külső érdekel külsőre csak az arc. persze azért a súlynak is van egy limit. Bár nekem esélytelen olyan lányt találni amilyet szeretnék. 17F vagyok egyébként
2018. dec. 6. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 A kérdező kommentje:
Engem sosem zavart, ha egy fiú alacsonyabb volt nálam...
2018. dec. 6. 20:59
 7/34 anonim ***** válasza:
82%
5-vagyok nem a külső a lényeg azt kész.
2018. dec. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
36%
Egy nőn sose baj ha van felesleg. Nem szeretem az anorexiás csontvázakat. Sőt egy nőn legyen felesleg. Valamennyi zsir minden emberre kell amúgy is. Nembaj ha van rajta plussz kiló...de ha annyira nem törődik az egészségével(ez nem csak szépséghiba) hogy 500kiló, aztán így jó neki...legyen..Ő baja...majd a vérnyomás gondok...szív panaszok elviszik...ez nem csak szépséghiba. Nembaj ha van rajta súly,nehogymár olyan nehéz legyen tenni ellene edzéssel...Már nem azért...a túlsúlyos szót írtad...nem tudom hogy neked az mit jelent konkrétan,hogy egy zsák krumpli vagy egy tonna...
2018. dec. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
26%

5-vagyok szerintem a belső akkor is a leg fontosabb, de az igaz hogy a nagy túlsúly az tényleg probléma, és nem csak egészségügyileg. Nekem annyi a lényeg ha találok egy lányt, gondolkodásba olyan legyen mint én, legyen visszahúzódó ne abba a tuadba legyen hogy ő a legszebb legjobb a világon stb, meg ilyen kis belső tulajdonságok külsőre az arc a lényeg. Ami kizáró ok lehet, ha volt már valakivel előttem, vagy ha észreveszem hogy az a fajta aki ha talál jobbat lecserél és nem tud kitartani egy ember mellett egy életre. Mert akkor felejtős. De ha tegyük fel 16 éves és mondjuk 90 kiló az engem nem zavar, csak ne legyen a túlsúly egy tolószékes kategória, és ezzel nem volt célom megbántani senkit, ez csak az én véleményem.

Azt hiszem már mondtam hogy 17F :)

2018. dec. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 Lazy Lover ***** válasza:
88%
Mert igénytelennek tartom....
2018. dec. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!