Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Introvertként barátkozás /...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Introvertként barátkozás / ismerkedés . De hogyan és hol?

Figyelt kérdés

Hogyan tudnék barátkozni, ismerkedni mint introvert? (Tudom, ez semmit sem változtat a módszereken, de utálok bulikba járni, leszólítani az embereket az utcán meg szerintem eléggé creepy lenne, szóval inkább csendes, ismerkedésre orientált helyekre lennék kíváncsi.)


Érdeklődési köreim (Hátha ez alapján tudtok valamit ajánlani. :D) : Filmek (művészfilmek, retrohorrorok minden mennyiségben.), múzeumok /expok / kiállítások, fotózás, irodalom és bármi ami akár a legkisebb mértékben alternatív.



Amiket már próbáltam: Filmklubbok (Mindenki már társaságban van jelen. :/ , kiállítások , előadások(korosztályomból senkit sem látok.. 18 éves vagyok, ha ez számít esetleg.).



2018. dec. 7. 23:05
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi, de ha már a választ nem tudom, muszáj vagyok kijavítani mert fájdalmasan rosszul hangzik.

*introvertált

2018. dec. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
46%
Én szívesen megismernélek😃
2018. dec. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Ha lany vagy irhatsz
2018. dec. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
0%

Én itt próbálkozok várok a csodára hogy majd egy olyan csaj rámír aki nem egy tiniribi és olyan mint én, de esélyten. Szóval passz, de tudasd velem ha sikerül :(

17f

2018. dec. 7. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

#1 Noted, így utólag tényleg borzalmasan hangzik. A végén kimaradt egy zárójel lezárása.


#4 Azért a "tiniribi" kifejezéssel illik vigyázni. Most ha xy-nak jó az a bizonyos életmód, az xz-t miért zavarja? :C

2018. dec. 7. 23:38
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez nehéz téma, én is ilyen vagyok és sokszor gondolkodom rajta hogy aki hozzám hasonló, azzal nagyjából sosem fogok találkozni. Nagyrészt itthon ülök,e elvagyok egymagam, gondolom a többi introvertált is ilyen, úgyhogy hát nincs sok lehetőség. :D
2018. dec. 7. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
4-vagyok így van 7-es :( És akkor csodálkoznak hogy növekszik az öngyilkosság száma :/
2018. dec. 7. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ezt az oldalt semmiképp sem ajánlom ha lány vagy (pl. a 4-7 kaliberű emberek miatt), ha fiú, akkor még talán találhatsz értelmes beszélgetőpartnert, de párkapcsolatot biztosan nem. :D

Szerencsére vannak értelmes emberek is, akikkel lehet eszmecserét bonyolítani, csak sokat kell próbálkozni, hogy megtaláld őket... meg általában brutálmessze laknak... :D


Amúgy nincs ötletem, nem szoktam keresni az emberek társaságát, csak ritkán, ha szimpatikusak, akkor is főleg neten.

Ha gondolod, akkor szívesen beszélgetnék, barátkozás céljából, a nemed nem érdekel. :D

2018. dec. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igazából helyekre lettem volna a legkíváncsibb / eseményekre, de ahogy látom mindenki tanácstalan.. :D
2018. dec. 9. 13:29
 10/10 anonim ***** válasza:
Tudom nem most tetted fel a kérdést, de igyekszem segítőkész választ adni. Szerintem a 'gond' az lehet, hogy az érdeklődési köröd egyéni és nem nagyon érintkezel emberekkel, így nehéz új embereket megismerni. Nem tudom mennyire érdekelne téged, de szerintem érdemes lenne túracsoporthoz csatlakozni, egyéb sporttevékenységbe kezdeni, mert ezek összehozzák az embereket. Ha ez nem válna be még ajánlanám a nyelvtanulást, én is egy tanfolyamon ismertem meg egy barátnőmet. Egyébként szoknak szervezni egynapos kirándulásokat is, akár kiállításokra, szerintem érdemes csatlakozni, nem veszítenél vele semmit. Más nem jutott az eszembe :D
2019. jan. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!