Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vasalt hajjal kellek, de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vasalt hajjal kellek, de amúgy nem?

Figyelt kérdés

Az a fajta lány vagyok,aki a göndör,sötét haját hátul öszefogva hordja,mert nem tud vele mit kezdeni.


Általábosban piszkáltak hogy ronda vagyok stb.. még tavaly vagy azelőtt történt egy eset, hogy kivasaltam az akkor lapockáig érő hajam (mostmár hátközépig ér) felvettem valami csinosat és bementem a városba egy barátnőmmel. Szemeztem egy fiúval, aki le is szólított. Mármint azelőtt soha,de soha nem történt ilyen. És csak megváltoztatom a frizuramat, és rögtön van valaki.


Ha ki van vasalva a hajam, akkor kapom az elismerő pillantásokat a helyesnél helyesebb fiúktól , amúgy meg észre sem vesznek még az átlagosak sem. Ennyit számítana nekik hogy a lány a mai tipikus lányokhoz hasonlítson?(mert ma már mindenkinek egyenes hosszú haja van )

Mondjuk én is beismerem, hogy az amúgy nem túl feminin arcomon hatalmasat dob. De hogy lehetnek ennyire vakok a fiúk? Az arcomat szép friuzrával is látják...

Ráadásul ha ki van vasalva, akkor az emberek megdicsérik mindig hogy milyen szép hajam van. Mi különleges van egy étcsokibarna hosszú hajzuhatagban? Mármint ez így jól hangzik ,de akkor sincs benne semmi extra.

Tényleg ennyire fontos a fiúknak a haj?



2018. dec. 8. 13:45
1 2
 1/15 anonim válasza:
100%
Nekem fontos a haj. De szerintem a göndör és az egyenes is szép. Igazából az nem tetszik csak, amikor már egy lány hajának a hossza összemérhető az enyémmel.
2018. dec. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg aki emiatt piszkál az egy barom...persze azt is nézzük de nem az a legfontosabb és a göndör haj is nagyon szép :)

19f

2018. dec. 8. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Fuhh, nem is gondolnád mennyit számít a haj :)

Én bevallom éreztem már fellángolást egy lány iránt akinek nagyon szép haja volt, olyan széppé varázsolta az átlagos arcát, nézd, a haj olyan, mint az öltözék! Vagy mint egy illat. Megfoghatja az embert, a fiún is sokat dob egy jó frizura. Veszem én is a példámat, olyan hajam van, hogy göndörödik kemény, nem lehet egy tonna lakkal sem formálni, viszont néha megszoktam vívni ezt a harcot és két óra után van hogy kicsit közelít ahhoz, amit ki akartam hozni (nagyon messze van tőle, de legalább nem nézek ki úgy mint egydebil) és bizony, sokaktól hallottam vissza, hogy mennyivel másabb lettem.

2018. dec. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
8%
Vasalt haj az alap, illetve hogy ne legyen rövid(legalabb vállig érjen). Lehet hogy vkinek tetszik a nem vasalt is de nálam kizáró ok lenne.
2018. dec. 8. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy, hogy göndör vagy egyenes, szőke vagy barna, a lényeg az, hogy jól álljon. Számomra amúgy fontos a haj. (16/F), de nem úgy, mint gondolnád. Nekem mindegy, hogy milyen a haja (csak ne legyen fiúsan rövid) egy lánynak, csak igényes legyen. Azaz fésülködjön, látszódjon, hogy törődik magával, ez a legfontosabb. Amúgy a külső megjelenés fontos. Van egy mondás: Külső megfog, belső megtart". Engem pl. nem érdekel az, hogy a lányon mindig a legmenőbb, meg legcsinosabb ruha legyen, de öltözködjön mindig igényesen. Ha egy egyszerű szvettert vesz fel, akkor is látszódjon, hogy ő egy igényes csaj, szóval passzoljanak a ruhadarabok egymáshoz.
2018. dec. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az egyenes és a göndör is tetszik, változó kinek mi áll jól. Viszont ha az illető belsőleg a béka segge alatt van, akkor mindegy milyen a haja, mekkora a melle, stb. A személyiség a döntő.
2018. dec. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Fontos a haj, vagyis nálam annyiban,hogy nekem az egyenes túl "átlagos" legyen minimum hullámos. Rövid hajú lány nem az esetem, de a hosszú, főleg a göndör igen, mivel göndör vagyok én is, hát középig tervezem növeszteni. Most hátra van gumizva mert kb 1 ujj perccel túllóg az államon ha kihúzom, göndören természetesen rövidebb, de nálam így se úgy se néznek meg.


Remélem segítettem :) Egy göndör hajú voltam a másik nemből :p


19/F

2018. dec. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

FUUH EMBEREK vannak itt azért felreértések.

Az elsőnek, és a másodiknak köszönöm.

A harmadiknak üzemem,hogy átérzem a helyzeted :D

Bár néha nekem a göndörből is sikerül szépet csinalni. De az nagyon ritka.

Vasalni azért nem szeretem mert eltöredezik. Es úgy még csúnyább.

Négyes

Oké, bár nem értek egyet az értekrendszereddel, de ha neked ez a fontos akkor szíved joga.


5-ös

"Azaz fésülködjön, " a göndör hajat nem lehet fésülni csak vizesen.

Nekem pont az egyenes áll jól,de nem én választottam a göndört..

2018. dec. 8. 14:19
 9/15 A kérdező kommentje:
Az utolso kettőnek is köszi,a hossz az megvan legalább XD
2018. dec. 8. 14:21
 10/15 anonim ***** válasza:
5-ös vagyok. Oké, oké, hogy nem lehet fesülni, de ez a fiúkat nem érdekli. Rendezett a hajad, vagy sem, itt ez a kérdés.
2018. dec. 8. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!