Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Vasalt hajjal kellek, de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vasalt hajjal kellek, de amúgy nem?

Figyelt kérdés

Az a fajta lány vagyok,aki a göndör,sötét haját hátul öszefogva hordja,mert nem tud vele mit kezdeni.


Általábosban piszkáltak hogy ronda vagyok stb.. még tavaly vagy azelőtt történt egy eset, hogy kivasaltam az akkor lapockáig érő hajam (mostmár hátközépig ér) felvettem valami csinosat és bementem a városba egy barátnőmmel. Szemeztem egy fiúval, aki le is szólított. Mármint azelőtt soha,de soha nem történt ilyen. És csak megváltoztatom a frizuramat, és rögtön van valaki.


Ha ki van vasalva a hajam, akkor kapom az elismerő pillantásokat a helyesnél helyesebb fiúktól , amúgy meg észre sem vesznek még az átlagosak sem. Ennyit számítana nekik hogy a lány a mai tipikus lányokhoz hasonlítson?(mert ma már mindenkinek egyenes hosszú haja van )

Mondjuk én is beismerem, hogy az amúgy nem túl feminin arcomon hatalmasat dob. De hogy lehetnek ennyire vakok a fiúk? Az arcomat szép friuzrával is látják...

Ráadásul ha ki van vasalva, akkor az emberek megdicsérik mindig hogy milyen szép hajam van. Mi különleges van egy étcsokibarna hosszú hajzuhatagban? Mármint ez így jól hangzik ,de akkor sincs benne semmi extra.

Tényleg ennyire fontos a fiúknak a haj?



2018. dec. 8. 13:45
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
De egy dús göndör haj hogy legyen rendezett?
2018. dec. 8. 14:26
 12/15 anonim ***** válasza:
0%
Nyalnám a hajad
2018. dec. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:

1es vagyok:


Szerintem nem olyan nagy probléma, ha rendezetlen, főleg akkor, ha göndör és nagy.

2018. dec. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
3as vagyok, és a 11es kérdésedre roppant kíváncsi vagyok mikor kikelek az ágyból, meg se nézem magam a tükörbe hanem egyből hajmosás, majd amint megszáradt ugyan úgy össze vissza áll mint előtte, jön egy tonna hajlakk az sem segít aztán már annyira felhúzom magam hogy végül teljesen letojom mert úgyse fog úgy állni ahogy én akarom, pedig nagyon sokat dobna rajtam... férfiként nekem annyi a szerencsém, hogy levágom a fenébe ozt jól van, de egy csajnak ha ilyen haja van na annak részvétem örök kín
2018. dec. 8. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Személy szerint nekem kifejezetten tetszik a göndör haj, sokkal "egyedibb", mintha egyenes lenne :D
2018. dec. 10. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!