Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért érzem magam most ennyire...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért érzem magam most ennyire magányosak?

Figyelt kérdés

Még sosem volt semmilyen kapcsolatom lánnyal és mostanában hullámzik a hangulatom....néha tök jól megvagyok de néha nagyon elkap az egyedüllét...:/

Mit tehetnék ezellen?

Lányoknál nem sok sikerem van így nem tudom mi tévő legyek :/

A segítő és pozitív válaszokat köszönöm :)

19f


2018. dec. 10. 21:10
 1/8 anonim ***** válasza:
7%
Mi ez a depresszív hangulat, az idő télies Miami. Menj ki tunkolj meg minden élőlényt ami mozog, a nőnemü emberszabásúakat többször!
2018. dec. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
80%

#1-es: látszik innen az értelmiszinted, és ez is meg is magyarázza hogy miért nincs neked se senkid - ugyanis akkor nem nyilatkoznál így.


Mondhatni hasonló helyzetben vagyok lányként és ez most nagyon rossz. Általában el vagyok nappal, de este rám tör... Erre annyit szoktam mondani hogy ez van :D


18/L

2018. dec. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
20%
#2 Ilyen elhamarkodott vélemény kifejtést is mindennap látok, csak ugyan, mint a pénzéhes nőnek nevezett emberszabásúakat Budapesten, bármennyire is mondod, hogy “mennyire nem igaz, látszik az értelmi szinted” stb finomságot, a helyzeten nem fog változtatni. 10 ből 8 a pénzre, stilusra megy. Te 2 másodperc alatt eldöntöd, hogy neked tetszik vagy nem tetszik, de valaki csak az előbb említett pénzre megy. A kérdező baja az, hogy magányos, amit én mondtam az teljesen helyt áll, mivel valaki csak a barátság extrákkal vagy kavarás fűvel fával vagy tényleges párkapcsolatra vágyik. Most te elmész egy buliba #2 azt ne mond, hogy nem fogsz válogatni, ha megteheted, mivel neked is a legjobb kell függetlenűl a kijelölt személy beszéd stilusától.
2018. dec. 11. 04:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Ismerkedj, barátkozz. Járj el barátokkal helyekre. Nem azt mondom, hogy bulizgatni, sosem lehet tudni. Mindenképpen nyitott szemmel járj. Ami a legfontosabb, hogy ne görcsölj rá a dologra. Legyél nyitott. Eygszer úgyis rád talál a megfelelő lány. :)

Szinte ugyanezt le tudnám írni. Néha nagyon hiányzik egy fiú, akihez odabújhassak. Szóval nem vagy egyedül. Sok sikert! :)


18/L

2018. dec. 11. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
24%
Azért érzed magányosnak magad mert magányos is vagy.
2018. dec. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező. Ne ilyeneken aggódj, hanem légyszíves tanulj. Még fiatal vagy, előtted áll az élet. Még rengeteg barátnőd lehet. Most csak a tanulás a fontos. 54/F
2018. dec. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

6os, ezt nem igazán mondanám. Persze, fontos a tanulás, de nem mindenképpen abból el meg az ember, amit az iskolában tanult. Sőt, legtöbbször nem is.


Én azt tanacsolom, hogy járj el ismerkedni. Bárhová. Tényleg, előtted az élet, amit ne csak tanulásra vidd, hanem tényleg ismerkedj. Biztos van olyan lány akinek be jössz. Olyan nincs, hogy nem kellesz senkinek. Mert ha ez van, akkor nem a kulsod a baj, hanem valami bent nincs rendben...

2018. dec. 21. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem nagyon tudok újat mondani, szerezz barátokat, de mivel ez nem megy csettintésre addig keress hobbikat, tökmindegy mi az, csinálj olyan dolgot ami boldoggá tesz :)

Ha az tesz boldoggá, hogy bèlyegeket vagy gombokat gyűjtesz tedd azt, és ne engedd hogy mások beleszóljanak, plusz, ha olyan körökben is mozogsz, ahol az adott dolgot amit csinálsz többen szeretik, akkor egyből szerezhetsz barátokat ;))

2018. dec. 31. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!