Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan maradjak jóban ezzel a...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan maradjak jóban ezzel a lánnyal lehetőleg úgy hogy később többek legyünk mint barátok? Hogyan szerettesem meg magam vele?

Figyelt kérdés
Sziasztok, ez a sztori elég komplikált, próbálom röviden leírni. Szóval van egy lány akit 3 hónapja ismerek és nagyon jól kijövünk egymással de csak barátnak tekint.3 hónap alatt rengeteg időt töltöttünk együtt és a nap 24 órájában chateltünk. Ez a 3 hónap alatt többször is próbálkoztam nála. Utolsó próbálkozásom tegnap este volt. Találkoztunk és 2 órán keresztül beszéltünk a kapcsolatunkról . Próbáltam megváltoztatni a véleményét de nem ment. Ő azt mondta nem akar velem lenni, de én harcolni szeretnék érte és azt szeretném hogy egyszer igenis össsejöjjünk mert látok reményt. Csak idő kell hozzá. Elmondta miért nem szeretne velem lenni. Azért mert neki egy olyan srác kell aki különleges. Azt mondta neki kb 20 fiú barátja van akik unalmasak mert mint ugyanolyanok , köztük vagyok én is. Olyan értelemben, hogy sablonosak vagyunk senki sem tud kitünni a tömegből (mindenkitől azt kapta amit tőlem is: kabát odaadás ha fázik, hazakísérés, hazavinni, többféle bókok stb..) Azt mondta hogy ezeket a gesztusokat napi szinten megkapja és már unalmas neki. Ezért nem akar velem lenni, meg még amúgy azért mert nyugisabb srácnak ismer. Pedig csak akkor vagyok rendes ha vele vagyok. Én nem tudok egy lánnyal úgy viselkedni kettesben akit nemrég óta ismerek,mint a haverjaimmal.Az én megszokott társaságobban akik összetartunk kb 10 éve azokkal mindig baromságokat csinálunk. Én elmeséltem neki pár sztorit hogy miket csináltam társaságban és ő nem hitte el mert ő nyugodt srácként ismer, de társaságban még nem látott. A jelenlegi tervem az hogy megírjam neki hogy bocsánat hogy néha az agyára mentem. És hogy szeretném ha több időt adna hogy megismerjen és hogy megpróbáljon belém szeretni. Ez a lány nekem tökéletes, minden megvan benne ami nekem kell, gyönyörü , vicces, beszédes és megbízható. Nekem jobb nem kell .
2018. dec. 2. 23:24
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Unalmasnak vagytok, mit nem értesz? :D
2018. dec. 3. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
Az hpgy meg akarok próbálni más lenni mint a többi. Adjon időt hogy jobban megismerjen :D ne ítéljen el olyan könnyen
2018. dec. 3. 00:05
 3/23 anonim ***** válasza:
Hát akkor legyél férfi. Ne kérj bocsánatot semmiképp. Ne is pitizz meg “nyalj” többet. Látod nem jön be neki az unalmas romantika...legyél akkor macsó, de ne nagyon hirtelen
2018. dec. 3. 03:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Szemedbe mondja kvázi, hogy te is ugyanolyan talpnyalo vagy, mint a többi, erre a megoldasod, hogy bocsánatot kérsz :D mond te tényleg ennyire hülye vagy? Hagyd a francba, ebből már nem lesz semmi. Ő a rossz fiúkat szereti, aki nemet tud neki mondani, egyenrangú, de inkább alárendeltnek tekinti, életben is és az ágyban is. Ezeknek az aranyos lányoknak a legtöbbje ilyen, tudom én is őket szeretem, de nekik ez kell az alfasag, mert olyan kell nekik akire felnézhetnek, nem pedig fordítva.
2018. dec. 3. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Mondtam neki, ha fontos vagyok számára adni fog egy esélyt hogy jobban megismerjen, ha meg nem akkor nem keresem többé. Azt mondta kezdjük újra az egészet mintha nem is ismernénk egymást
2018. dec. 3. 15:35
 6/23 A kérdező kommentje:
Igen ő nem szereti a túl kedves fiúkat. Én nagyon kedves voltam hozzá de ezentúl nem leszek. Távolságtartónak kell lennem egy picit. Hogy viselkedjek vele?
2018. dec. 3. 15:41
 7/23 anonim ***** válasza:
Nem kell hogy bunkó meg hogy nagyon rideg legyé. Mutasd azt kifelé hogy te más nőket is megkaphatsz, koncentrálj a karrieredre (ez esetben suli, jövőbeli tanulmányok), legyél határozott. Szóval kb olyan mint egy férfi
2018. dec. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Na és az írogatásról hogyan rázzam le? Ő megszokta hogy a nap 24 órájában írkálunk egymásnak. Mondjam neki azt hogy mennem kell meg ilyenek még ha nem is kell? Sose én írjak rá először? Játszmázni kell vagy mi?
2018. dec. 3. 20:51
 9/23 anonim ***** válasza:
Igen, az is nagyon fontos hogy ne csüngj rajta folyton. Itt se hirtelen rázd le.
2018. dec. 3. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
Ajánlom a figyelmedbe a Vegyél rá bárkit bármire című könyvet (ncore-on is fent van). Ez persze nagyon alap, de tapasztalatból mondom hogy 1-2 dolog nekem a való életben bevált
2018. dec. 3. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!