Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ilyen korkülömbséggel mennyire...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen korkülömbséggel mennyire lehet jó kapcsolatra számítani?

Figyelt kérdés
A lány 17 én pedig 23 múltam. És az érdekelne, hogy ebből születhet-e hosszútávú kapcsolat... Persze nem egyből örökre tervezek, csak 1-2 hónapnál mindenképp többet szeretnék.
2018. dec. 19. 23:27
 1/8 anonim ***** válasza:
0%
Csak, ha szűz. Egyébként ne remélj.
2018. dec. 20. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
93%

Akar 1 ev is lehet, de fel mindenkepp.

Tobb valoban nem, de sosem tudni.

2018. dec. 20. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha az elején (bizonyára, de nem biztos) meglevő összhang továbbra is megmarad, akkor akár halálig tartó együttlét is lehet belőle. Ezt most határozottan megmondani képtelenség. Kezdjétek el, aztán majd alakul.
2018. dec. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ha nem úgy állsz hozzá,hogy ez akár örök kapcsolat is lehet,akkor annak annyi

Hagyd.

2018. dec. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
nekem volt 25 evesen 16 eves csajom, vagy fel evig. Csak elhajtottam, mert azt hiszem oreg vagyok. Nem is nagyon ertettem, hogy mirol beszelt sokszor... mas korosztaly. de a korkulonbseg nem lehet akkora gond
2018. dec. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
57%
Nem ezen múlik.
2018. dec. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
72%

Első full fa szságot írt.

Én sem voltam szűz mikor a mostani páromat megismertem.

Ő 7 évvel idősebb nálam, 23 éves. 1 éve együtt vagyunk már. :)

2018. dec. 21. 04:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
#7:Hogy te 15 évesen nem voltál szűz,az a te szégyened.
2018. dec. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!