Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit rontok el újra és újra?...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit rontok el újra és újra? Ez a túl sok csalódás normális? (HOSSZÚ! ) 18/F

Figyelt kérdés

Köszöntök minden kedves olvasót, ez egy hosszabb és összetettebb szöveg lesz, tudom, hogy azok akik erre rákattintottak annak csak a töredéke fogja elolvasni mert vagy nem érdekli, vagy nem lány vagyok, vagy egyszerűen az idejét megspórolja és a hosszabb terjedelem elijeszti...

Nos örülök ha te mégis úgy döntöttél, hogy tovább olvasod a kiírásomat, eléggé padlón vagyok most és nagyon ki kell írnom magamból ezeket, nem vagyok feltűnési viszketegséges, hogy mindenképpen a nagyvilágba ezeket ki kell mondanom és sajnáltatnom kell magam. Egyszerűen már nem tudom mi tévő legyen, konkrétan ez az én segélykiáltásom, remélem valaki meghallja és megment/kihúz ebből amiben vagyok...

Fiatal vagyok tudom de szerintem már túl idős ahhoz, hogy szomorú legyek és egyedül éljek meg mindent az életemben. Már nagyjából több mint fél éve eszméltem fel, hogy gond van és rendbe szeretném rakni az életem. Szeretnék egy társat, barátnőt magam mellé, akivel boldog lehetek, aki megnevettetett, beragyogozza a napjaimat stb.

Ez idő alatt voltak találkáim "randijaim". Elég nyiltan fogok beszélni, hogy teljes legyen a kép számotokra. Nyáron volt 2 lány akivel alakult a dolog de csak egyikkel találkoztam (egyszer hozzá kell tennem) Véleményem szerint nem talált alkalmasnak vagy csalódott bennem nem tudom. Mert 2 hónapig beszélgettünk nap mint nap majd talin is 4 órát elvoltunk egy parkban, de valami elromlott és megszakadt ez az egész és letörölt facebookon. (a másik lányt elfelejtettem, nem gondolta komolyan csak szórakozott velem)

Szeptemberben lett vége ennek az előzőnek, eléggé megrázott mivel ő volt az első komolyabb lány az életemben. Itt nem is érdekelt az egész ismerkedés, szeptember végén beszélgettem még egy lánnyal de még nem álltam készen. Október közepe/eleje fele volt még egy lány aki a lakótelepemen lakott kb 6 percre tőlem, de soha nem ért rá, nagyon elfoglalt volt majd olyan 2 hét után találkoztunk és igaziból ez számomra volt csalódás, mert teljesen más volt mint eddig. De igaziból az a vicc még így is ő mondta ki, hogy vége. Mondjuk amikor 6 percre lakok valakitől és 2 hétre előre kell időpontot egyeztetni ott baj van éreztem...

Október vége felétől egészen most december elejéig tartott életem első talán normálisnak mondható kapcsolata. De ez elég kényszer kapcsolat volt számomra, csak mindig is akartam egy kapcsolatot és örültem, hogy van de igaziból tele volt hibákkal és a lány sem az álomnő volt. De közös megegyezés alapján vége lett. Nem működött sok minden miatt, de leginkább az volt a baj túl fiatal volt hozzám és komolytalan. Ez amúgy nem volt normális és jó kapcsolat csak az én életemben ez volt legközelebb ahhoz.

Most érkeztünk el a lényeghez, mert ma/tegnap ért egy nagyon nagy csalódás. Mivel is megtaláltam a tökéletes lányt akivel tényleg komolyan gondoltam volna, egyidősek voltunk, mindent megláttam benne ami álmaim asszonyában megvolt. De beszélgetések után a találkozó napján ok nélkül letiltott... Igen... Borzalmas csalódás mert bármilyen meglepő szerintem ő volt az első szerelmem... Sok lánynak udvaroltam, kevéssel találkoztam és csak eggyel jött össze a dolog és pont most amikor a legfontosabb lenne, hogy összejöjjön nem sikerült...

Ilyenkor mi motiváljon emberek? Jóó, túl kell magamat tenni, az élet nem áll mag majd idővel jobb lesz stb. Ez nem segít. Bármennyire próbálom is, (és nem görcsösen mert szakítások után megzuhanok mint most) nem sikerül barátnőt találnom. Hihetnétek, hogy húú mekkora nőcsábász vagyok fél év alatt ennyi különböző lánnyal randiztál és ismerkedtél (ezek még a legjelentősebb volt még olyan aki friendzoneba rakott az első találkozó után pl.) de igaziból senkivel nem volt semmi. Csak a komolyabb kapcsolatomban volt eleve csók de ott sem feküdtünk le. Szóval nem csak arra megyek, hogy minél több csajt megfektessek meg ilyenek...

Azért nekem is van egy kis eszem és látom, hogy az első találkozásoknál romlik el valami... De igaziból erre nincs indok, nem jövök be vagy nem tudom... Sokszor mondják nem az én hibám meg saját maga miatt nem működik meg tanulnia kell nem találkozhatunk. Rengeteg lerázást megkaptam már amikor csak beszélgettünk (egyébként ez mind facebook és messenger beszélgetések csak, hogy képbe legyetek) Szóval látnak, tudják, hogy nézek ki, az a csaj is 2 hónap alatt megismert majd első találkozásnál valami elromlott...

Megszakította minden lány velem a kapcsolatot vagy letiltott vagy letörölt szóval valamit nagyon elrontottam... De ugye ok nélkül könnyebb tiltani/törölni nehogy már tudjam mi a baj... Szembenézni a problémával már túl nehéz :/

Ha nem lennének mellettem a legjobb barátaim nem tudom, hogy hol lennék... Ők tartanak össze és szeretnek bármi áron. A kedvenc idézetem amit megkaptam tőlük és szó szerint elkezdtem bőgni "A lányok jönnek mennek *nevem* de egy dolog ne felejts el, a barátságunk örök <3 "


Most, hogy tudtuk mindent jönne a lényeg, amiben tudnátok segíteni. Mit rontok el? Mi az a dolog ami miatt nem tud értelmes és normális kapcsolatom kialakulni? Nem tartom magam csúnyának de néha elgondolkodom ezen is... Így is sok lánytól megkaptam milyen cuki vagyok és kedves, törődő és hogy sokat jelentek nekik... Aztán meg letiltanak... Nem értem, kérlek lányok vagy olyan fiúk akik a lányok fejébe látnak. MIÉRT? Mit tettem?

Nem nyomultam rájuk, nem csak lefektetni akartam, törődtem velük, érdeklődtem, megtettem minden tőlem telhetőt, segítettem nekik, ott voltam a nehéz időszakjaikban is majd ezt kapom hálául...

Próbáltam én már mindenhol ismerkedni de nem tudom mi a baj, adok magamra, edzem, normálisan eszem, művelt vagyok minden... Lehet az arcom nem szép vagy nem tudom tényleg... Mondták, hogy az de ezeknek a szavára nem adok...

Köszönöm ha végigolvasta bárki is az az 1% aki rákattintott. És igaziból erre a 0.5% ra várok aki segíteni is tud nekem vagy legalább elmondja a véleményét mert most nagyon nagy szükségem lenne másik nézőpontra!

Kellemes ünnepeket kedves GYK olvasók!

18/F



2018. dec. 20. 18:10
 1/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Bár nekem még nincs akkora tapasztalatom a lányokkal, de azért ígyis elmondom a véleményem.

A legfontosabb, amit most tehetsz, hogy hagyod a lányokat egy ideig és magadra koncentrálsz. Az edzésre, a legjobb barátaidra, a céljaidra, hidd el, nem fogsz a csalódásokra olyan sokat gondolni, mert el leszel foglalva azzal, hogy jobb legyél.

Az utóbbi időben nagyon sok lánnyal volt dolgod, kicsit olyan, mintha egy csalódás után nagyon rákattantál az egészre, kicsit erőltetted, hogy csak azért is légyen kapcsolatod. És ez a feszültség csak gyűlt benned és most pukkant ki a lufi.


Tarts szünetet, gondold át, hogy miket hibázhattál esetleg, ha nincs, akkor egyszerűen olyanokkal voltál, akiknek nem jöttél be. Biztos vagyok benne, hogy lesz egy lány, aki hozzád illik. Járj nyitott szemmel, ismerkedj emberekkel, de ne egyből a kapcsolatot keresd.


Remélem segítettem, kitartást!

2018. dec. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Hiába írtad le a problémádat ilyen hosszan, mégis kevésnek érzem benne az információt. De a leírtak alapján csak két olyan dolog jut eszembe, ami elriasztotta tőled általánosságban a lányokat: vagy mondtál valami nagyon visszataszító dolgot, vagy tényleg a külsőddel van a probléma.

És ha csak a "beszédstílusodat" veszem alapul és az én személyes ízlésemet, akkor szerintem túlságosan kétségbeesett és romantikus vagy, amit még így, írásban is soknak érzek. Személyesen is így fejezed ki magad, vagy talán intenzívebben? Ugyan a közvélemény szerint elvileg sok lány szereti az ilyen szenvedélyesebb, érzelgősebb típusú fiúkat, de szerintem egy idő után ez nekik is sok.

Nem tudom, hogy eddig milyen típusú lányoknál próbálkoztál, de azt javaslom, hogy szélesítsd ki az érdeklődési körödet. Plusz ahogy már tapasztaltad; sokkal fiatalabb lánnyal ne is kezdj, mert egy bizonyos kor alatt tényleg komolytalan a jelentős százalékuk.

És ahogy az első válaszoló is írta, én is javaslom, hogy ne erőltesd a barátnő keresést.


20/L

2018. dec. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Első, köszönöm a hozzászólásodat, tényleg érdekes és hasznos dolgokat mondtál! Köszönöm a véleménykifejtésedet is! Ilyen szakításokkor mindig hagyom egyébként, próbáltam egy idővonalat felállítani és olyan 2 hét mindig van... És sok lánnyal beszélgettem ilyen időszakban de bennük nem a barátnőt kerestem, aki friendzoneolt is sokat beszélgettem mert igaziból szeretek vele beszélgetni de igaziból nagyon fura nekem ez a lány barát dolog szóval ezek nem tartósak nekem... Beszélgetek másokkal is akikkel nem akarok semmit szóval nem reményvesztett pánikrohamom van, hogy mindegy ki csak lány legyen. Erről szó sincs. Ezek akik komolyabbak voltak és velük szerettem volna kapcsolatot. Most az élet így hozta akkor és ők voltak azok. Nem én tehetek róla, csak egy kicsit, hogy nyitottabb vagyok és szeretek ismerkedni...


Második neked is nagyon szépen köszönöm a hozzászólásod, ez is nagyon hasznos volt, jó végre más emberek véleményét is hallani erről az egészről :) A beszédstílusom nem tudom milyen, talán írásban összeszedettebben írok, fogalmazok mert van idő. De amúgy annyira nem hiszem, hogy más lenne. Most is azt írom le amit mondanék pl ha velem szemben ülnél. Beszédstílusom normális, tudok beszélni meg ilyesmi :D Nem bunkózós meg semmi, normális. Érzelgősebb és romatikus is vagyok szerintem egy kapcsolatban ez alapvető... Nem hiszem túl sok-e de szeretek bókolni és kimondani az igazat, ha küldd egy képet és megemlítem neki nagyon gyönyörű akkor máris romantikus érzelgős kisfiú vagyok?! Alapvető dolgok nálam. Biztos van ennek is egy határa, de tényleg... Szerintem normálisan csinálok mindent. Ha visszamehetnék sem csinálnék semmit máshogy. Szerintem itt nem én hibáztam... De komolyan érdekelne a másik fél mert iszonyúan kíváncsi vagyok némely szakítás mögött mi volt :)))

2018. dec. 20. 19:21
 4/9 Rajesh ***** válasza:

bocs nekem kérdésem van hozzád :)


Te hogy tudsz ilyen sikat írni a kérdés menübe, mer nekem szám számláló van és korlátoz a fogalmazásban!?


Bocs és kössz a segítséget!

2018. dec. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nem én vagyok az oldal szerkesztője fogalmam sincs, és azt sem tudom hogyan csináld meg, bocsánat. Én csak írok.
2018. dec. 20. 21:43
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem tudom mennyit segítek ezzel, de remélem valamennyire hasznos lesz. Nekem is volt nagyon mély ponton azért mert nagyon magányos voltam és hiányzott egy lány, még öngyilkossággal is próbálkoztam de megmentettek (altatót szedtem be). Beszélgettem egy lánnyal facebook-on és személyesen is, nagyon jó viszony alakult ki köztünk majd egyszer nagyon csúnyán beszélt velem fb-n és letiltott. Én vissza is olvastam 100x hála a letölthető fb adatoknak az akkori beszélgetést, semmi rosszat nem írtam, de ő nagyon csúnyán rázott le. Ez után akartam öngyilkos lenni. A lényeg, hogy nem feltétlenül kell rosszat tenned ahhoz, hogy így járj.

Esetleg én még azt tudnám elképzelni, hogy valamivel unszimpatikus benyomást keltesz a lányokban személyesen. Ide sorolnám az interakciókat például, hogy mennyire vagy képes a szemébe nézni, hogyan viselkedsz a társaságában. Nekem például volt olyan randim még nagyon az elején a fejlődésemnek, hogy nem bírtam szinte a szemébe se nézni a lánynak. Utána ezt elkezdtem gyakorolni, és később egy másik lánynál azzal szúrtam el, hogy túl sok volt a szemkontaktus.

Talán megeshet az is szerintem, hogy túl sokat beszélsz és nem hagyod szóhoz jutni a lányt, vagy a szavába vágsz. Azok alapján amit írtál leginkább a beszélgetésre tippelek, hogy abban van a hiba valamilyen módon. Vagy unszimpatikus leszel a lánynak azért amit mondasz vagy írsz, vagy pedig amit az előttem szóló is írt, hogy túlzottan nyálas vagy.

Én is romantikus típus vagyok de annak is van egy határa, hogy egy kapcsolatban ki a férfi és ki nő :D

2018. dec. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Minden szemszög és vélemény hasznos számomra!

Igen, ez tényleg nagyon hasonló, sajnállak téged! Annyira szomorú, hogy ilyenek vannak és nem lehet normálisan megbeszélni... Mert letiltani sokkal egyszerűbb... Neki biztos. Igen, én is így gondolom és nem is magamat okolom hanem őt. Erről most kivételesen tényleg nem én tehettem, hogy letilolt.

A szemkontaktusra direkt figyelek az nem gond. Nem 0-24 de sokat nézek a szemébe. A beszéd sem feltétlen hiba mert van amikor 2 hónapig beszélgettünk és ha nem élvezné akkor letiltana mint kiderült mert az a legjobb módszer (ja nem)

A nyálasságban mondasz valamit de én szeretem (és egy ember sem mondta még soha, hogy ne bókoljak neki vagy ez sok vagy ilyesmi) Szeretem kifejezni az érzéseim. Nagyon őszinte vagyok szóval különösen nagy bók ha én valami jót mondok mert az úgy van. De sokszor nem hisznek nekem de akkor sem mondják azt, hogy ne bókoljak csak mondja hogy ő magát csúnyának látja. Szerintem nem viszem túlzásba ha mond valamit akkor nem kezdek el egyből valami nyálas dolgon gondolkodni. Ez jön és csak a legjobb pillanatkor amikor a helyzet úgy hozza bókolok, kedveskedek. De ha küld egy képet mondom nem fogom ignorálni, értékelem!

Viccen kívül nők alig bókolnak és kedveskednek. Lehet én fogtam ki rossz nőket de alig... Cuki vagyok meg kedves okéé. Értékelem de ritkán mondják. Lehet azért erőltetem ezt az egész dolgot mert azt akarom, hogy velem is ezt csinálják nem tudom... Nekem jól esne ebből indulok ki... Aztán majd ha a leendőbeli megemlíti ez neki sok akkor leállok :)

2018. dec. 20. 22:44
 8/9 zsoaberdeen válasza:
100%
Szia, lehet hogy az általad kiszemelt csajoknak talán nem kell egy udvarias, kedves ès figyelmes fiú aki talán, ès nem sèrtèskènt írom, unalmas. Talán ebben a korban mèg valami izgalmasabbra vágynak. Persze vannak olyanok, akik komoly kapcsolatot ès társat keresnek (mint anno èn), de ne felejtsd el, hogy 18 èvesen nem sokan gondolkodnak hosszútávon. Amit te nyújtanál ès szeretnèl az inkább 20-25 èves korban esedèkes a lányoknál, mikor már páran átvertèk őket ès megbízható fiút keresnek vagy már a gyerek ès a család gondolata megfordul a fejükben. A másik tippem,hogy túl sokat beszèlsz egy randin ès sokat panaszkodsz. Azt sokan nem szeretik. Èn speciel menekülnèk egy olyan fiú elől akiről árad az önsajnálat. Ez szerèny vèlemènyem, ne vessetek rám követ èrte. Kicsit vegyèl vissza, menj kocsmázni meg sportolni a barátaiddal, lányokkal is csak barátkozz de ne görcsölj,hátha kialakul valami, vagy az is lehet, hogy van valaki akit eddig még nem vettèl èszre. 35/N
2018. dec. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia! Erre sajnos nem tudok mást mondani, mint.. Tudod van az a mondás, hogy a fiúk szeretik hülyének nézni a lányokat. Naa ez így van fordítva is. Tényleg kevés lány van, aki hűséges a barátjához és nem veszi hülyére ilyen korban és hosszútávra gondolkozik. ( Én ilyen voltam barátommal, mégsem voltam elég jó. ) Tudom azt mondják, hogy ezer kapcsolatod lehetne, mert fiatal vagy stb.. De mivan, ha nekem csak egy kapcsolat kell ami sokáig szól? Szerintem ezek a lányok, akikkel dolgod volt, nem vettek komolyan. Kihasználták azt, hogy foglalkozol és törődsz velük. Sajnálom, hogy így alakult, de ha vársz, hidd el, rád fog találni az igaz szerelem! :)

17L

2018. dec. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!