Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan változtassak ezen?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan változtassak ezen?

Figyelt kérdés

Nagyon túlgondolom a dolgokat a lányokkal, sokszor többet képzelek be, mint ami igazából van.


Van egy lány, akivel nagyon sokat beszélgettem, elhívtam randira, mondta, hogy találkozhatunk, de maradjunk csak barátok. Amikor küldött egy puszis szmájlit, elkezdett dolgozni az agyam, hogy lehet ebből valami ,ugyanígy mindent beképzeltem, biztos más is volt már így.


Nem akarom ezt tovább érezni, nem akarom túlgondolni a dolgokat. Mit tanácsoltok?


2019. jan. 1. 18:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem engedd el ezt a lányt.. Az meg hogy küld egy puszit vagy szivet, semmit se jelent.. főleg ha kijelentette hogy ő csak barátkozni akar. Ha erölteted a dolgokat, mindkettőtöknek kínos lesz egy idő után. Nem tudom mennyire volt érthető amit ki akartam fejezni..de törekedtem :))
2019. jan. 1. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem fogom erőltetni, maradunk barátok.
2019. jan. 1. 20:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!