Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért adnak a lányok ellentmon...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért adnak a lányok ellentmondó reakciókat?

Figyelt kérdés

Több ilyen eset is történt velem, hogy egy ismeretlen lány felé nyitottam, érdeklődtem, amivel abszolút megleptem, mosolygott stb..., pozitívan vette a közeledést, és adott esélyt a későbbiekre nézve. Mindezek után, amikor írtam nekik, jött az, hogy mennyire elfoglaltak, mennyi dolguk van, mostmár tényleg lesz idejük beszélgetni, aztán az ezt követő kérdésre már nem jött válasz. Tudom, hogy nehéz erre így választ adni, de ha valaki emberi belülről jövő reakcióiban ennyire pozitív, akkor utána ez miért fordul át? Vagy a közösségi médiás profilok alapján dől el? (Képek, ismerősök, lájkok...) Ha valakinek nem vagyok szimpatikus, akkor értem, hogy nem szeretne megbántani, és egyszerűbb kifogásokat gyártani, mint őszintén elmondani, hogy mi van, de élőben azért én ijesztőnek gondolnám, ha így próbálnának lerázni, hogy miután pozitív visszajelzést adnak, majd biztos hagyom őket.


Köszönöm mindenkinek, aki végigolvasta, és tud bármennyit segíteni, mindenkinek sikeres, boldog új évet! :)



2019. jan. 2. 16:22
 1/10 anonim ***** válasza:
20%
Mert ribænc az összes. Csak a pénzt lesik
2019. jan. 2. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
45%
Ha elsőre szimpatikus voltál nekik, de írásban már nem, ráadásul nem 1 lánnyal jártál így, akkor lehet, hogy veled van a gond. Lehet, hogy nagyon nyomulsz, ezért koptatnak le.
2019. jan. 2. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

#1: nem kevés lánynál döntő szempont ez, de szeretném remélni, hogy akad néhány, akit nem ez vezérel


#2: ezt nem nagyon tudnám elképzelni, inkább azt, hogy nem vagyok elég nyomulós :D írásban kb. annyit beszétem velük, hogy köszönés, hogyan sikerült megtalálni a profilját, hogy van, néhány egyéb alapvető kérdés ami ismerkedéskor megszokott, illetve, hogy mikor érne rá. Ha pl. igent mondanak arra, hogy "szívesen elhínálak majd valahova" akkor ebben nem tudom, hogy mi lenne nyomulós, ráadásul ezalatt érdemi beszélgetés nem történik, mire ráérnének, addigra meg már nem is válaszolnak

2019. jan. 2. 16:59
 4/10 A kérdező kommentje:
*elhívnálak
2019. jan. 2. 17:00
 5/10 anonim ***** válasza:
37%

"illetve, hogy mikor érne rá."

Nem mindegy, hogy ezt a kérdést mikor teszed fel. Először ismerkedsz, beszélgetsz, barátkozol, aztán ha minden ok, akkor kérsz talit. A másik meg, hogy lehet unalmas a beszélgetés, ezért nem akarja fenntartani a másik fél.

2019. jan. 2. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

De mondom, hogy igent mondtak arra, hogy elhívjam őket. Ott lehetne egymást megismerni. Vagy én gondolkodok rosszul, és interneten kéne a másik embert tetőtől talpig az összes tulajdonságán, érdeklődésén keresztül megismerni, aztán ha ez megvan, akkor lehet találkozni úgy, hogy addig személyesesn beszéltünk 5 percet? Illetve ha ez igaz lenne, még akkor is megakad az internetes ismerkedés.

Unalmas pedig nem lehet valami, ami nincs. Vagy már unalmas volt, ahogy köszöntem, vagy mi?

2019. jan. 2. 17:35
 7/10 anonim ***** válasza:
Aha, szóval mindenki mással gond van, csak veled nem. :D
2019. jan. 2. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Lehet velem is gond, pont ezt próbálom kideríteni , hogy mi, ha nem tűnt volna fel, csak ha azt nem mondják el, úgy nehéz megfogalmazni magamnak. Ez pedig már egy gond, hogy valaki azt lássa megoldásnak, hogy egyenes beszéd helyett hiteget, eltűnik. Az észrevételeidet pedig köszönöm, lehet, hogy igazak, csak nem függenek össze teljesen a szituációval, ezért reagáltam így rájuk
2019. jan. 2. 18:18
 9/10 anonim ***** válasza:
Összefüggenek, az egy dolog, hogy te nem érted. Azért következtetést vonhatnál le abból, hogy a beszélgetésekben hol csesződött el a dolog. Magadnak kell rájönnöd, hogy mi a gond, de hozzáteszem, a bunkó stílusod itt megmutatkozott és még neked áll feljebb, ha más segíteni próbál. Nézz végre magadba.
2019. jan. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ha a szituációval összeegyeztethetőek lennének összefüggenének, persze ez nem igaz mindenre. Milyen következtetést vonjak le abból, hogy egy köszönés, és mondjuk két kérdés után nem válaszolnak? (Nem nem paraszt módon kérdeztem, ha erre gondolnál) Sajnálom, ha neked ebből az jött le, hogy bunkó, vagyok, bár nem tudom, hogy konkrétan mi adott erre okot, de megjegyzem, hogy én is hasonlóképpen érzek veled szemben. A segítő szándékodat köszönöm továbbra is, bár számomra eddig nem segített igazán. Azt viszont nem tudom, hogy nekem hol állt feljebb. Nyilván ha egyszer valaki valamire igent mond, akkor arra az nem válasz, hogy mikor, miminden után kell megkérdezni, ha már megkérdeztem, és igent mondott rá. Egy köszönésre, meg pár kérdésre pedig nem válasz az, hogy a stílusom nem lenne szimpatikus, mert túlzottan sok stílus nem rejlik ilyen egyszerű kommunikációban.
2019. jan. 2. 18:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!